Реєстрація

Login

Пароль втрачено

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Реєстрація

Якщо Ви бажаєте співпрацювати з нами – реєструйтесь, заповнюйте свій профіль та надавайте консультації. За кожну відповідь Вам нараховуватимуться бали.

Обґрунтування доцільності використання праці іноземця і можливості створення для нього необхідних умов для перебування та роботи

Директору
Львівського обласного центру зайнятості

вих. № ___________________

від ___ _____________ 20___ р.

Обґрунтування доцільності використання праці іноземця і можливості створення для нього необхідних умов для перебування та роботи

ТОВ «ХХХ» – це підприємство створене та зареєстроване в Україні відповідно до законодавства України.
Основним видом діяльності ТОВ «ХХХ» є будівництво будівель.
Одним із учасників ТОВ «ХХХ», який володіє істотною участю в статутному капіталі Товариства є Приватна з обмеженою відповідальністю компанія «YYY» (Private limited liability company YYY), юридична особа за законодавством Нідерландів, реєстраційний номер 30063007, місцезнаходження якої є: Др. Віллем Дреесвег 2, 1185 VB Амстельвін, Королівство Нідерландів.
ХХХ перебував на посаді керівника проектів з 10.11.2008 року по 09.11.2009 року згідно Дозволу на працевлаштування № 1713 від 10.11.2008 року, але ще задовго до закінчення терміну дії трудового договору він попередив керівника про необхідність повернення на тривалий час в Ізраїль у зв’язку з особистими обставинами. Тому документи на продовження дозволу на працевлаштування не подавалися. Відповідно трудовий договір з працівником був припиненний у зв’язку із закінченням трудвого догвоору. Проте, на даний час стало відомо, що в ХХХ відпали обставини, які стали підставою для відмови в продовженні трудової діяльності в Україні, і Товариство вважає кандидатуру ХХХ перевіреною та прийнятною.
За період роботи на посаді керівника проектів в ТОВ «ХХХ» ХХХ зарекомендував себе як кваліфікований спеціаліст, який досягає всіх поставлених перед ним завдань та сумлінно виконує свої провесійні обов’язки.
Дана вакансія з’явилася в зв’язку з прийняттям рішення про затвердження штатним розкладом такої посади як керівник проектів ТОВ «ХХХ». Дана посада необхідна для Товариства у зв’язку з планованим будівництвом торгово-офісного центру у м. Львові по вул. _______.
До претендента на посаду керівника проектів ставилися наступні вимоги: досвід роботи в будівництві, орієнтування на ринку будівництва, досвід роботи з людьми, досвід праці з міжнародними організаціями та вміння керувати і організовувати роботу. Претендент повинен був мати досвід роботи на аналогічній посаді.
Партнерами ТОВ «ХХХ» є підприємства не тільки в Україні, а й в інших державах, тому претендент на заявлену посаду має вільно володіти окрім, української та російської ще й англійською мовою.
Враховуючи те, що учасником Товариства є іноземна компанія, пошук претендентів на таку відповідальну керівну посаду здійснювався серед іноземних спеціалістів високої кваліфікації, які мають великий досвід в реалізації масштабних будівельних проектів за участю інвесторів- нерезидентів із застосуванням новітніх технологій та матеріалів. Саме кандидатура ХХХ, стосовно якого подається заява, відповідає вказаним вимогам.
ХХХ багато років працює в сфері будівництва. Має основні знання технічних аспектів будівництва нерухомості, навички керівництва персоналом. За його допомогою компанія має намір розвинути передові технології з управління нерухомістю та організувати діяльність для максимально отримуваного результату у своїй діяльності за міжнародними стандартами.
У минулому ХХХ працював в таких крупних будівельних та девелопских компаніях як DENIY CuBuS, DENIY CuBuS Rus, що входять до холдингу Африка Ізраїль Холдинг.
Займаючи посаду керівника проектів ХХХ підвищив рівень якості діяльності підприємства, ввів корисні нововведення в керуванні, що в подальшому допомогло в розвитку та вивело на новий, більш перспективний ринок вказані підприємства.
Досвід роботи на міжнародному ринку будівництва зазначеного кандидата – з 1990 року, тобто більше 19 років.
Вважаємо, що описані якості ХХХ дозволять організувати роботу належним чином, що призведе до збільшення прибутків ТОВ «ХХХ».
ХХХ в 1990 році закінчив Кишинівський політехнічний інститут ім. С. Лазо за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» та йому присвоєно кваліфікацію інженера-будівельника.
Таким чином, необхідність використання праці ХХХ зумовлена наступним:
1) Посаду керівника проектів ТОВ «ХХХ» має обіймати людина, яка має навички керуючого, міжнародний досвід роботи в цій галузі. Серед громадян України в процесі підбору кандидату на вказану посаду, такого спеціаліста не було знайдено. Знання міжнародного ринку нерухомості та наявність напрацьованих вмінь організатора обумовлює необхідність використання роботи саме заявленого спеціаліста;
2) Знанням мови, що дозволить успішно працювати з підприємствами України та інших країн;
3) Наявністю спеціального досвіду, оскільки ХХХ має досвід керівника проектів на підприємствах, що займалися аналогічним видом діяльності;
4) Наявністю необхідних професійних якостей: досвідченість, відповідальність, комунікабельність та відданість справі;
5) ХХХ вже пропрацював на посаді керівника проектів ТОВ «ХХХ» один рік, за цей час відповідально виконував свої посадові обов’язки і як ніхто інший ознайомлений з технічними особливостями проектування та будівництва планованого об’єкта будівництва.

Товариство зобов’язується забезпечувати вказаного працівника житлом, повністю та вчасно виплачувати обумовлену трудовим договором заробітну плату, гарантувати здійснення всіх наданих державою Україна прав та створити для нього необхідні умови перебування та діяльності.
ТОВ «ХХХ» має достатні фінансові ресурси для створення необхідних умов перебування та діяльності зазначеного вище іноземця в Україні, включаючи виплату заробітної плати та пенсійних внесків згідно до норм, передбачених чинним законодавством України.

Генеральний директор ________________

Залишити коментар