Додати публікацію

add_postНазалежно від того чи Ви практикуючий адвокат, правознавець-теоретик, чи молодий юрист, який лише розпочинає свій шлях на стежині юридичної практики, ми можемо запропонувати Вам унікальну можливість поділитись власним досвідом та поширити інформацію про себе серед відвідувачів нашого сайту – безкоштовно.

Наші пропозиції:
1. Публікація Вашої статті за Вашим авторством на сайті http://advokatonline.org.ua;
2. Пряме посилання на Вашу веб-сторінку та сторінку у соціальних мережах, що забезпечить Вам потенційних клієнтів;
3. Співпраця у юридичній сфері в команді однодумців та професійний ріст;
4. Цікаві призи та заохочення.

Наші вимоги:
1. Стаття має бути корисною з практичної точки зору та бути написаною зрозуміло для широкого загалу (наприклад: що робити коли викликають на допит? які права у потерпілого? як зареєструвати право власності? як узаконити самобуд? як написати розписку? що робити коли страхова не сплачує кошти? як укласти договір оренди транспортного засобу? як звільнитись з роботи? тощо), перелік тем не є вичерпним та залежить лише від Вас та Вашої уяви;
2. Стаття має публікуватись вперше та Ви є її автором;
3. Стаття має бути унікальною та не повторювати теми інших статтей, що опубліковані на сайті.

Увага! Кількість місць авторів обмежена!

Внизу публікації буде вказано Ваше авторство та інформція, яку Ви хочете розмістити про себе. з посиланням на Вашу сторінку.

Якщо наша пропозиція Вам цікава, відправте свою статтю або документ за допомогою спеціальної форми та отримайте статус автора і доступ до особистого кабінету на сайті. У ролі автора Ви зможете відредагувати інформацію про себе та ділитись досвідом публікуючи статті та документи на сайті.

Ви маєте увійти для додавання публікації