Реєстрація

Login

Пароль втрачено

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Реєстрація

Якщо Ви бажаєте співпрацювати з нами – реєструйтесь, заповнюйте свій профіль та надавайте консультації. За кожну відповідь Вам нараховуватимуться бали.

Про нас

адвокат онлайнАдвокат онлайн

це неприбутковий проект спрямований на підвищення рівня правової культури громадян України шляхом надання їм безкоштовної професійної юридичної консультації, яка надається юристами та адвокатами зі всієї України. Крім того, на сторінках адвокат онлайн, бажаючі можуть отримати вже готові зразки юридичних документів.

Переваги безкоштовної юридичної консультації на нашому сайті полягають у тому, що вона надається практикуючими адвокатами та юристами, які є спеціалістами у різних галузях права, а тому, консультують виключно з власного досвіду та з урахуванням останніх змін законодавства та судової практики.

книжки з права

Юридична консультація надається всім без виключення особам, які звернуться через форму для запитань на сайті. Кожна особа може отримувати декілька варіантів відповідей на свої запитання, задавати уточнюючі запитання юристам та обирати найкращий варіант відповіді. Кожен, хто звернувся за юридичною допомогою може оцінювати якість наданої консультації шляхом голосування за відповідь того чи іншого консультанта.

Юридична консультація Адвокат онлайн створена для юридичної підтримки та надання правових послуг населенню, а також для обміну досвідом між адвокатами.

Символічною винагородою за Ваші труди буде можливість розміщення інформації про Вас чи Вашу юридичну компанію у Вашому профілі. Крім того, учасників з найбільшою кількістю балів чекатимуть приємні сюрпризи від адміністрації сайту.

Одночасно слід зазначити, що у разі необхідності, відвідувачі сайту зможуть зв’язатись з Вами з метою подальшої співпраці на платній основі.

Наша мета

Створити найбільшу в Україні соціальну мережу юристів, об’єднавши юристів із різних куточків України. Стати лідером на ринку юридичних послуг, які надаються через мережу Інтернет. Створити найбільшу базу юридичної літератури, рефератів та документів.

Наша місія

Надавати можливість вільного спілкування та обміну практичним досвідом юристам. Створити умови для забезпечення можливості громадян отримувати юридичні послуги через мережу Інтернет безпосередньо від юристів сайту. Гарантувати юристам можливість отримувати додаткові доходи від надання юридичних консультацій та підготовки документів через Інтернет. Створити дружню та невимушену атмосферу спілкування та обміну думками, де кожен буде почувати себе як вдома.

Проект організовано за підтримки адвокатів Львова

Якщо Виникли запитання чи пропозиції – надішли нам листа!

    Ваше ім'я (обов'язково)

    Ваш email (обов'язково)

    Тема

    Ваше повідомлення