Реєстрація

Login

Пароль втрачено

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Реєстрація

Якщо Ви бажаєте співпрацювати з нами – реєструйтесь, заповнюйте свій профіль та надавайте консультації. За кожну відповідь Вам нараховуватимуться бали.

Наказ на звільнення з посади Директора ТОВ

Товариство з обмеженою відповідальністю
“ХХХ”

Наказ № 31/01/12-1

31 січня 2012 року                                                                    м. ______

Відповідно до протоколу Загальних зборів учасників ТзОВ „ХХХ” № 31/01/12-1 від 31 січня 2012 р.,

НАКАЗУЮ:

1. Галан Григорія Володимировича звільнити з посади директора ТзОВ „ХХХ ” з 31 січня 2012 р.
2. Підстава: Протокол загальних зборів учасників ТзОВ „ХХХ ” № 31/01/12-1 від 31 січня 2012 р.

Директор ТзОВ „ХХХ ”                                                                               Іванов Т.М.

9 коментарів ( 9 коментарів )

 1. ULJANA

  Даний наказ підписаний новим директором. Звільнення старого директора ТОВ і прийняття нового ТОВ відбулося в один день.

 2. Kjulia

  31.01.2012 у Вас двовладдя, оскільки день звільнення є останнім днем роботи працівника, в т.ч. і директора. Один директор прийнятий, а у іншого останній день роботи, на кому ж тоді юридично право прийняття рішень та підписання договорів тощо ????
  Останній день роботи має збігатися з датою звільнення, визначається відповідно до частини 2 п. 2.26 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінсоцзахисту від 29.07.1993 р. № 58.

  Та, наказ має відповідати протоколу, а в протолі має бути дата прийняття обов язків новим директором і визначення на кого покладається державна реєстрація змін. Також, має бути підстава звільнення у відповідності до КЗпП (ст. 38 тощо).

 3. ULJANA

  протоколом від 31.01.2012 переобрано директора ТОВ, державну реєстрацію змін покладено на нового Директора. А стосовно дня звільнення, то якзаз 31.01.2012 старий директор передає справи новому директору :)))

  • Kjulia

   а до обов*язків директора коли новий приступає ?

  • Kjulia

   Якщо новий директор звільнив старого, то новий приступив до обов язків 31.01.12., а у старого директора це останній день роботи, отже, двовладдя. І виходить, що новий не має права звільняти старого, бо два директори не можуть бути одночасно і у останній день роботи старого директора, новий не міг мати повноважень на цю ж посаду.

 4. ULJANA

  де у законодавстві є заборона?

 5. Kjulia

  31.01.2012 старий директор на роботі на підставі 2 п. 2.26 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінсоцзахисту від 29.07.1993 р. № 58.

  А новий 31.01.2012 приступив до обов язків і підписав наказ про звільнення старого директора…Може старий і заяву на нового писав ?

  Чи є у законодавстві заборона …щодо двох директорів ТОВ одночасно ? У Вас у Статуті дирекція виконавчий орган чи директор одноособово ?

  Стаття 62 ЗУ Про господарські товариства
  Виконавчий орган товариства з обмеженою відповідальністю
  У товаристві з обмеженою відповідальністю створюється виконавчий орган: колегіальний (дирекція) або одноособовий (директор). Дирекцію очолює генеральний директор. Членами виконавчого органу можуть бути також і особи, які не є учасниками товариства.

  Дирекція (директор) вирішує усі питання діяльності товариства, за винятком тих, що належать до виключної компетенції загальних зборів учасників. Загальні збори учасників товариства можуть винести рішення про передачу частини повноважень, що належать їм, до компетенції дирекції (директора).

  Дирекція (директор) діє від імені товариства в межах, встановлених даним Законом та установчими документами.

 6. ULJANA

  протоколом зборав від 31.12.2012 звільнено старого директора і призначено нового директора, то на вашу думку, яким числом звільнити старого директора, а яким числом прийняти нового директора?

 7. Kjulia

  на мою думку:

  (припустимо, звільнення старого дир. по ст. 38 з ТОВ)
  1. старий дир. за 2 тижні до дати, з якої хоче звільнитись, пише на Збори учасників заяву та ініціює скликання Зборів.
  2. на Зборах розглядається його заява і заява нового дир. (я так розумію, з пошуком заміни питань не було). Збори вирішують дату звільнення старого, дату прийняття нового та обов*язково визначають дату прийняття обов*язків новим дир., яка не може бути раніше, ніж звільниться старий дир., Збори покладають на нового обов*язки держ. реєстрації змін.
  3. старий дир. пише наказ з формулюванням :складаю повноваження на підставі протоколу та ст. КЗпП.
  4. новий дир. пише наказ : приступаю до виконання обов*язків і не може приступити раніше, ніж останній роб. день старого дир.

  На мою думку, є важливим визначити не стільки дату прийняття на роботу, а точну дату прийняття новим. дир. обов*язків.

  Це цікаве питання, де є окремі думки правильності, оскільки, має значення поєднати норми КЗпП, ЗУ “Про держ. реєстрацію юр. осіб та фіз.осіб-підприємців” і здоровий глузд. :))

  Представляла інтереси у варіанті, коли старий дир. звільнився, не було заміни і цей старий дир. виконував обов*язки (згідно свого ж наказу) до обрання нового (і це пройшло успішно через дві (перша та апеляційна) інстанції госп. суду, де спір якраз стосувався обов*язків і права підписання докум. та їх чинності.

Залишити коментар