Зареєструватись

Логін

Пароль втрачено

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

РЕКОМЕНДАЦІЇ МТСБУ. Чи має право страховик здійснити виплату страхового відшкодування готівкою з каси

РЕКОМЕНДАЦІЇ МТСБУ.

Чи має право страховик здійснити виплату страхового відшкодування готівкою з каси, якщо договір ОСЦПВВНТЗ укладений до 19.09.2011, а страховий випадок мав місце не раніше зазначеної дати?

«Виплата страхового відшкодування (регламентна виплата) здійснюється шляхом безготівкового розрахунку»
(абз. 3 п. 36.4 ст. 36 Закону у редакції Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дорожньо-транспортних пригод та виплати страхового відшкодування»).

Здійснення виплати страхового відшкодування за договором ОСЦПВВНТЗ виключно шляхом безготівково розрахунку запроваджено з 19.09.2011 – дата набрання чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дорожньо-транспортних пригод та виплати страхового відшкодування».
Дирекція МТСБУ вважає, що ця норма, як і інші, що внесені згаданим Законом, має стосуватися лише договорів, що укладенні не раніше 19.09.2011. Відповідно, якщо договір ОСЦПВВНТЗ укладений до 19.09.2011, то вбачається, що незалежно від дати настання страхового випадку, страховик вправі здійснити готівкою з каси виплату страхового відшкодування за таким страховим випадком.


Leave a reply