Реєстрація

Login

Пароль втрачено

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Реєстрація

Якщо Ви бажаєте співпрацювати з нами – реєструйтесь, заповнюйте свій профіль та надавайте консультації. За кожну відповідь Вам нараховуватимуться бали.

ЗАЯВА ПРО ЗЛОЧИН

Начальнику Деснянського РУ ГУ МВС

України в м. Києві

02217, м. Київ, вул. Драйзера, 9-Б

гр. _________________________,

що проживає за адресою:

02217, м. Київ, вул. Драйзера, 00, кв. 146

засоби зв’язку: (063) 000-50-32,

                           (067) 000-82-53

ЗАЯВА ПРО ЗЛОЧИН

16 квітня 2008 року я надав у борг _______________ (08.06.1970 р.н., адреса проживання: м. Київ, вул. Бальзака, 8-А, кв. 55) грошові кошти у розмірі 10 000 $ США (десять тисяч доларів США) під 35 % річних, які останній зобов’язався повернути до 31.12.2008 року. Оскільки Михайличенко В. В. не мав можливості повернути борг вчасно та викликав у мене відчуття глибокої поваги та довіри, строк повернення заборгованості за домовленістю було пролонговано до липня 2009 року, а потім до 31 жовтня 2009 року. __________________. власноруч було складено розписку (копія розписки додається).

В цей період часу, а саме, на початку травня 2009 року _____________________. додатково отримав від мене 900 $ США (дев’ятсот доларів США) без відповідної розписки та пообіцяв повернути зазначену грошову суму за тиждень та сплатити 10 % за користування.

Станом на сьогодні, незважаючи на неодноразові звернення, коштів наданих у борг ___________________-. та процентів за користування ними сплачено так і не було, тобто грошове зобов’язання не виконано.

22 грудня 2009 року я звернувся з заявою до органів внутрішніх справ щодо неправомірності дій ________________________., в результаті перевірки останній підтвердив отримання коштів та зобов’язався повернути суму грошей найближчим часом (понад рік тому!).

04 травня 2011 року Михайличенку В. В. було надіслано вимогу про повернення коштів в семиденний строк, яку останній проігнорував.

Вважаю, що в діях гр. Михайличенко В. В. вбачаються шахрайські дії, що полягають у привласненні грошових коштів шляхом зловживання довірою, що кваліфікується за ст. 190 Кримінального кодексу України та обґрунтовую це наступним.

Громадянином Михайличенком В. В. (суб’єктом злочину) шляхом зловживання довірою (яка породжується відносинами знайомства), завідомо продумавши, сповістивши неправдиві відомості щодо запропонованої угоди (Михайличенко переконав мене, що надавши йому кошти, я отримаю чималі відсотки) отримано значну суму коштів з метою подальшого її неповернення (невиконання зобов’язань), що є об’єктивною стороною злочину. Тобто, в даній ситуації обман має місце відносно дійсних намірів Михайличенка – отримати в «борг» з метою неповернення, переконавши мене в вигідності передачі йому коштів. Намір неповернення гр. Михайличенком коштів підтверджується ігноруванням телефонних дзвінків, уникненням особистих зустрічей, не наданням відповіді на лист-вимогу, введенням в оману працівників міліції щодо наміру повернути кошти в найкоротший термін тощо.

Михайличенком В. В. не вчинено жодних дій щодо повернення отриманих коштів, не запропоновано жодних варіантів вирішення питання, тобто особа визнає, що використовує обман для заволодіння грошовими коштами, та бажає таким чином заволодіти ними (суб’єктивна сторона злочину). Злочин вважається закінченим з моменту фактичного отримання майна (об’єкту злочину) чи права на нього. В результаті зазначених діянь мені було спричинено несприятливі наслідки матеріального характеру, адже передані кошти є результатом моєї праці за значний проміжок часу.

У відповідності з вищевикладеним та керуючись ст. 190 Кримінального кодексу України, ст.ст. 2, 4, 94 Кримінального процесуального кодексу України, –

ПРОШУ:

  1. Здійснити перевірку всіх обставин викладених у цій заяві.
  2. Порушити кримінальну справу за ознаками злочину відносно Михайличенко Віталія Васильовича, 06.09.1968 р.н. причетного до вчинення діянь, що кваліфікується як злочин передбачений ст. 190 Кримінального кодексу України.
  3. Визнати мене, ____________________________, потерпілим від злочину та повідомити про результат розгляду даної заяви у встановлений законом строк.

 

 

Додатки:

1)      Копія розписки від 16.04.2008 року;

2)      Копія листа-вимоги від 04.05.2011 року;

3)      Копія постанови про відмову в порушенні кримінальної справи від 28.12.2009 року.

 

 

 

 

 

«____» _________ 2011 року                                                                  _________ ПІБ

 

Залишити коментар