Реєстрація

Login

Пароль втрачено

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Реєстрація

Якщо Ви бажаєте співпрацювати з нами – реєструйтесь, заповнюйте свій профіль та надавайте консультації. За кожну відповідь Вам нараховуватимуться бали.

Приватний лікар теж може виписувати лікарняний

Приватний лікар теж може виписувати лікарняний

2 лютого 2012 року у Міністерстві юстиції України зареєстровано затверджені 06 грудня 2011 року Наказом Міністерства охорони здоров’я “Зміни до Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян”.

Згідно із Змінами приватним лікарям (що провадять господарську діяльність з медичної практики як фізичні особи – підприємці) і лікарям у приватних закладах охорони здоров’я надано право видачі листків непрацездатності.

При цьому зазначено, що видача документів про тимчасову непрацездатність не може бути платною послугою в закладах охорони здоров’я незалежно від форми власності.


4 коментарі ( 4 коментарі )

 1. Вікторія

  Це нововведення є обгрунтованим.Громадянам не потрібно буде звертатися в поліклініку чи в інший медичний заклад, щоб отримати листок непрацездатності., хм на місці його видадуть.А те, що послуга буде безкоштовною – це плюс.

 2. master

  Маємо 2 ньюанси:
  1) Знаючи деяких лікарів – на безоплатність варто не завжди розраховувати…
  2) Чи не стане це поштовхом для зловживань? (коли лікарняні видають не для лікування, а для вирішення власних справ ітд.)

  • Marjana

   Ну, у приватників і не є безплатно, а зловживання були також і є серед державних лікарів – і теж не безоплатно :) а так хоч визнаються діагнози приватників і державою :)

 3. IGOZA

  Раніше купляли в поліклініках, тепер купуватимуть ще й у ФОП ів, може з огляду на це, й розцінки трішки знизяться:)

Залишити коментар