Реєстрація

Login

Пароль втрачено

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Реєстрація

Якщо Ви бажаєте співпрацювати з нами – реєструйтесь, заповнюйте свій профіль та надавайте консультації. За кожну відповідь Вам нараховуватимуться бали.

Покарання за незаконне використання торгової марки

Покарання за незаконне використання торгової марки

Так, за незаконне використання торгової марки передбачено штраф від однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17 000грн.) і аж до 15 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (255 000грн.) з конфіскацією і знищенням відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувалися для її виготовлення. При цьому несплата штрафу може бути замінена громадськими роботами, виправними роботами або позбавленням волі.

Нагадаємо, раніше покарання за цей злочин могло бути призначене як у вигляді штрафу, так і у вигляді громадських робіт і позбавлення волі від 2 до 6 років, правда, розмір штрафу був від 200 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

При цьому схожі статті ККУ (ст.176 “Порушення авторського права і суміжних прав” і ст. 177 “Порушення прав на винахід, корисну модель, промисловий зразок, топографію інтегральної мікросхеми, сорт рослин, раціоналізаторську пропозицію”) залишились без змін.


2 коментарі ( 2 коментарі )

  1. Вікторія

    Можливо ці штрафи, дадуть можливість задуматися недобросовісним підприємцям.

  2. IGOZA

    Я так дивлюсь, авторське право та інтелектуальну власність, потихеньку, але боронять…
    Хто небудь бачив, зняли рекламу про “роялті” :) ?

Залишити коментар