Реєстрація

Login

Пароль втрачено

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Реєстрація

Якщо Ви бажаєте співпрацювати з нами – реєструйтесь, заповнюйте свій профіль та надавайте консультації. За кожну відповідь Вам нараховуватимуться бали.

Адвокати почнуть заробляти?

28 грудня 2011 р. Міністерством Юстиції України прийнято постанову №1362 “Про затвердження Порядку і умов проведення конкурсу та вимог до професійного рівня адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги”. Ця Постанова прийнята в рамках реалізації закріплених Законом України “Про безоплатну правову допомогу” гарантій громадян на безоплатну правову допомогу.
Постановою №1362 затверджено порядок і умови проведення конкурсу та вимоги до професійного рівня адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Відповідно до даного Порядку, він визначає механізм організації та проведення конкурсу з відбору адвокатів для надання безоплатної вторинної правової допомоги. Безпосередньо конкурс полягає у перевірці теоретичних знань, практичних навичок і умінь претендента у різних галузях законодавства, досвіду з надання правової допомоги як захисника під час провадження дізнання, досудового слідства і розгляду кримінальних справ у суді, участі у розгляді справ про адміністративні правопорушення або як представника інтересів особи в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, вміння правильно використовувати теоретичні знання у практичній діяльності, зокрема щодо складення процесуальних документів.
Таким чином, вже протягом 2012 року Міністерством Юстиції України проведе конкурси з відбору адвокатів для надання безоплатної вторинної правової допомоги, за результатами конкурсу будуть відібрані претенденти для включення їх до відповідних реєстрів адвокатів. Адвокати включені до таких реєстрів, за дорученням центру з надання допомоги на підставі контрактів (договорів) будуть залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Оголошення про проведення конкурсу будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Мін’юсту, веб-сайтах Центру правової реформи і законопроектних робіт при Мін’юсті (далі – Центр правової реформи), відповідного управління юстиції, відповідного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги при головному управлінні юстиції в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі (далі – центр з надання допомоги), а також розміщується в місцевих засобах масової інформації за 30 календарних днів до дати проведення конкурсу.


8 коментарів ( 8 коментарів )

 1. Хто має бажання брати участь у конкурсі – зголошуйтесь!

 2. IGOZA

  Виходить держава візьме витрати по утриманню таких адвокатів на себе? Цікаво скількі бюджет платитиме наприклад за консультацію.

 3. Sputnik

  О це так нововведення. Відчуваю, попереду великі адвокатські баталії!

 4. Вікторія

  Можливості адвокатів мають збільшитись.

 5. IGOZA

  На днях у новинах проскочив репортаж на цю тему, здається в бюджет на 2012 рік на цю програму майже нічого не заклали.

Залишити коментар