ЗАЯВА про розстрочку виконання рішення суду
Дніпровський районний суд м. Києва
02105, м. Київ, вул. Сергієнка, 3
Суддя: _________________
ЗАЯВНИК (ВІДПОВІДАЧ)
1. ______________________________
02154, м. Київ, вул. Ентузіастів, буд. 00,
кв. 000
2. ____________________________
02154, м. Київ, вул. Ентузіастів, буд. 00,
кв. 000
Заінтересовані особи
1. Позивач:
ВАТ «Державний ощадний банк України»
В особі філії – Шевченківське відділення
№ 5441
04053, м. Київ,вул. Артема, 32-38
2. ВДВС Дніпровського РУЮ в м. Києві
3. Співвідповідачі:
ТОВ «Летан-Ойл»
01042, юр. адреса м. Київ, вул. П. Лумумби,
буд 15
Справа: № 2-0000/1/2010р.
ЗАЯВА
про розстрочку виконання рішення суду
Дніпровський районний суд м. Києва (суддя Губська О.А.) у справі № 2-00000/1/2010р. від 23.03.2010 року прийняв рішення про стягнення солідарно з _______________ та _________________, ТОВ «Летан-Ойл» на користь ВАТ «Державний ощадний банк України» заборгованість за кредитним договором в розмірі 9 576 (дев’ять тисяч п’ятсот сімдесят шість) доларів США та 94 центи, що в еквіваленті станом на 14.01.2010 року становить 80 471 (вісімдесят тисяч чотириста сімдесят одна) гривня 50 коп., та стягнення з ____________ та ________________, ТОВ «Летан-Ойл» на користь ВАТ «Державний ощадний банк України» сплачений судовий збір у сумі 804 (вісімсот чотири) гривні 71 коп. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у сумі 120 (сто двадцять) гривень. Про що Дніпровським районним судом м. Києва було видано відповідний виконавчий лист № 2-10000/1-10 від 23.03.2010 року.
На виконання зазначеного виконавчого листа № 2-1000/1-10 від 23.03.2010 року, 04.06.2010 року старшим державним виконавцем, відділу Державної виконавчої служби Дніпровського РУЮ у м. Києві, Угод Т.В. була видана постанова про відкриття виконавчого провадження № 19822747 щодо стягнення коштів в сумі 81 396 (вісімдесят одна тисяча триста дев’яносто шість) гривень 21 коп. з Кожухар Лариси Миколаївни на користь ВАТ «Державний ощадний банк України» та постанова про відкриття виконавчого провадження № 19818217 щодо стягнення коштів в сумі 81 396 (вісімдесят одна тисяча триста дев’яносто шість) гривень 21 коп. з _______________________ на користь ВАТ «Державний ощадний банк України».
____________________ та ___________________________ визнають за собою суму боргу в розмірі по 27 132 (двадцять сім тисяч сто тридцять дві) гривні 07 коп., що являє собою по 1/3 частині визначеного рішенням суду від0000 боргу та в подальшому мають намір добровільно здійснювати погашення суми боргу.
Проте, нажаль, на даний час у Заявників склалися обставини, що ускладнюють виконання рішення суду, а саме несприятлива фінансова ситуація, що пов’язана з безробіттям _________________________, який був звільнений згідно наказу № 01-к від 10.01.2008 року за власним бажанням, про що міститься відповідний запис на ст. 45 Трудової книжки. На даний час Співвідповідач 1 не працює, не має ніякого доходу, в зв’язку з чим не має можливості погасити суму боргу.
______________________ працює в ТОВ «RS-SELFOC» FIRM, згідно довідки про доходи від 28 листопада 2011 року за останні шість місяців її дохід склав 6 260 (шість тисяч двісті шістдесят) гривень 90 коп. Даної суми коштів вистачає лише на оплату комунальних послуг та на харчування, таму Співвідповідач 2, також не має можливості добровільно погасити суму боргу відразу.
Згідно п.1.2 Кредитного договору № 1531 кредит надається терміном на 84 (вісімдесят чотири) місяці з датою остаточного погашення кредиту не пізніше 11 травня 2013 року.
Згідно ст. 373 ЦПК України за наявності обставин, що ускладнюють виконання рішення (хвороба боржника або членів його сім’ї, відсутність присудженого майна в натурі, стихійне лихо тощо), За заявою державного виконавця або за заявою сторони суд, який видав виконавчий документ, у десятиденний строк розглядає питання про відстрочку або розстрочку виконання, зміну чи встановлення способу і порядку виконання рішення в судовому засіданні з викликом сторін і у виняткових випадках може відстрочити або розстрочити виконання, змінити чи встановити спосіб і порядок виконання рішення.
Згідно ч.1 ст. 36 ЗУ «Про виконавче провадження» за наявності обставин, що ускладнюють виконання рішення або роблять його неможливим, державний виконавець за власної ініціативи чи за заявою сторін, а також самі сторони мають право звернутися до суду, який видав виконавчий документ, із заявою про відстрочку або розстрочку виконання, а також про встановлення або зміну способу і порядку виконання
На підставі вищевикладеного та у відповідності до ст. 373 Цивільного процесуального кодексу України , ст. 36 Закону України «Про виконавче провадження» –
ПРОШУ СУД:
Розстрочити виконання рішення Дніпровського районного суду м. Києва у справі № 2-10000/1/2010р. від 23.03.2010 року для _________________ та __________________ рівними частинами, щомісячно, періодом з дня постановлення відповідної ухвали судом по 13 травня 2013 року.
Додатки:
- Копія Виконавчого листа № 2-1000/1-10 від 23.03.2010 року;
- Копія постанови про відкриття виконавчого провадження № 1982000 від 04.062010 року;
- Копія постанови про відкриття виконавчого провадження № 198180000 від 04.062010 року;
- Копія трудової книжки________________________;
- Довідка про доходи ____________________________ від 28 листопада2011 року.
«____» грудня 2011 ____________ПІБ
.
____________ПІБ
1 коментар ( 1 коментар )
Дану заяву можна використати для розстрочки виконання рішення суду при скрутному матеріальному станивищі боржника.