Реєстрація

Login

Пароль втрачено

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Реєстрація

Якщо Ви бажаєте співпрацювати з нами – реєструйтесь, заповнюйте свій профіль та надавайте консультації. За кожну відповідь Вам нараховуватимуться бали.

Позов про розірвання шлюбу

Позов про розірвання шлюбу

Сихівський районний суд
м. Львова
адреса

Позивач
Іванців Алла Іванівна,
адреса

Відповідач
Іванців Андрій Іванович
адреса

Позовна заява
про розірвання шлюбу

Позивач та Відповідач перебувають у шлюбі з (дата). Шлюб зареєстровано міським відділом реєстрації актів цивільного стану Львівського міського управління юстиції, про що в книзі реєстрації шлюбів (дата) зроблено відповідний актовий запис за (номер).
У шлюбі народився син Іванців Владислав Андрійович (дата).
Протягом останнього періоду часу стосунки Позивачки з чоловіком розладились, зникло взаєморозуміння і взаємоповага, стали частими сварки. Вже тривалий час кожен з подружжя живе окремим життям та своїми інтересами. Постійні сварки та суперечки негативно впливають на дитину.
Позивач та Відповідач з (дата) не проживають разом. Позивачка з дитиною проживає по (адреса), а Відповідач по (адреса). Фактично сім’я припинила своє існування.
Примирення та збереження шлюбу між сторонами неможливе з підстав викладених вище. Крім того, перебування у шлюбі суперечить інтересам дитини розвиватися фізично, розумово, морально, духовно та у соціальному відношенні здоровим і нормальним шляхом в умовах свободи та гідності.
Позивач змінила своє прізвище у зв’язку з реєстрацією шлюбу, а тому на підставі ст. 113 СК України бажає відновити своє дошлюбне прізвище.
Відповідно до п. 3 ст. 105 Сімейного Кодексу України, шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду.
Відповідно до ч.2 п.3 Постанови пленуму ВС України від за №11 Про практику застосування судами законодавства при розгляді справ про право на шлюб, розірвання шлюбу, визнання його недійсним та поділ спільного майна подружжя. Вирішуючи питання щодо відкриття провадження у справі за заявою про розірвання шлюбу, суди мають враховувати, що воно проводиться органами РАЦС лише у випадках, передбачених статтями 106, 107 СК України. При цьому питання про розірвання шлюбу вирішується незалежно від наявності між подружжям майнового спору.
Розірвання шлюбу судом відбувається: за наявності в подружжя спільних неповнолітніх дітей; за відсутності згоди одного з подружжя на розірвання шлюбу, крім випадків, передбачених ст. 107 СК України; за спільною заявою подружжя, яке має дітей, відповідно до ст. 109 СК; за позовом одного з подружжя відповідно до ст. 110 СК.
Враховуючи те, що дитина на даний час проживає з Позивачкою та перебуває на її утриманні, позов пред’являється за місцем реєстрації Позивачки, на підставі ст. 110 ЦПК України.
На підставі викладеного, керуючись ст. 51, ч. 3 ст. 105, ст. 110 Сімейного кодексу України, ст.ст. 110, 119, 120 ЦПК України, –

ПРОШУ:

1. Розірвати шлюб, укладений міжІванців Андрієм Івановичем, (дата) та Іванців Аллою Іванівною (дата);
2. Відновити Іванців Аллі Іванівні її дошлюбне прізвище Кузь.
3. Судові витрати покласти на Відповідача.

Додатки:
– свідоцтво про шлюб (оригінал);
– копія свідоцтва про народження неповнолітнього ;
– копія паспорта Позивача;
– довідка Ф-2 щодо прописаних членів сім’ї;
– квитанція про сплату судового збору;
– копія позову для Відповідача.

Позивач
Іванців Алла Іванівна ______________

дата

 

Цей позов про розірвання шлюбу складено при підтримці адвоката у Львові


Залишити коментар