Реєстрація

Login

Пароль втрачено

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Реєстрація

Якщо Ви бажаєте співпрацювати з нами – реєструйтесь, заповнюйте свій профіль та надавайте консультації. За кожну відповідь Вам нараховуватимуться бали.

Заперечення на позовну заяву про розірвання шлюбу

Заперечення на позовну заяву про розірвання шлюбу

Залізничний районний суд м.Львова
79030, м.Львів, вул. С.Бандери, 3

Позивач: ____________________________,1959
79038,м.Львів,вул. Медової Печери, 1

Відповідач: ____________________________,1950 р.
79040,м.Львів,вул. Патона ,1

Заперечення на позовну заяву

У провадженні Залізничного районного суду м.Львова знаходиться справа за позовом ____________________ до___________________ про розірвання шлюбу.
Проти позову моєї дружини до мене про розірвання шлюбу я заперечую, оскільки з позивачкою я одружений вже близько 33 років, від нашого шлюбу народилося троє дітей. На даний час у нас є вже четверо внуків. Жодних підстав для розірвання шлюбу я не бачу, ба більше вважаю таку поведінку та бажання дружини розірвати нашу велику і дружню родину суперечить і її дійсній волі та суперечить не тільки її інтересам, а й інтересам наших дітей.
До недавнього часу наша сім’я була дружня і жила в повній злагоді та благополуччі. За час спільного проживання та веденя господарства ми з дружиною набули достатню кількість матеріальних благ, а саме: 2 квартири, земельну ділянку, збудували дачний будиночок, придбали автомобіль. Все це робилося з метою створення комфортних умов для нашої сім’ї з дітьми та онуками.
Проте, з невідомих ні мені, ні нашим дітям причин моя дружина враз стала поводитися дуже дивно: вона почала зникати з дому на декілька ночей, в неї з’явилися дивні і безпідставні побоювання щодо спільно нажитого нерухомого майна, а саме небажання розподілити його між нашими дочками, а навпаки маніакальні спроби захопити все майно на для себе, тобто стати його єдиним власником. Для цього вона переселилася від мене і стала жити окремо від мене, де саме — мені не відомо. І тільки зрідка приходить для того, щоб влаштовувати сварки.
Стосунки Позивачки погіршилися не тільки зі мною, а й з нашими доньками. А наші внучата не тільки не відчувають бабусеною турботи та піклування, а навпаки — почали все більше відчувати на собі її агресивний стан та бояться її.
Така поведінка моєї дружини є дуже дивною і найголовніше те, що нікому незрозумілим є її походження. Жодних підстав для цього я їй не давав.
Відповідно до ч. 2 ст. 112 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
Згідно ст. 111 СК України суд вживає заходів щодо примирення подружжя, якщо це не суперечить моральним засадам суспільства.
Згідно п.10 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 21.12.2007 року «Про практику застосування судами законодавства при розгляді справ про право на шлюб, розірвання шлюбу, визнання його недійсним та поділ спільного майна подружжя проголошена Конституцією України охорона сім’ї державою полягає, зокрема, у тому, що шлюб може бути розірвано в судовому порядку лише за умови, якщо встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечитиме інтересам одного з них чи інтересам їх дітей.
На підставі вищенаведеного та керуючись ст. 111, ч.2 ст.112 СК України, ст. ст. 31, 128 Цивільного процесуального кодексу України,-

П Р О Ш У С У Д:

надати нашому подружжю час для примирення на строк до 6 місяців.

21 грудня 2010 р.

1 коментар ( 1 коментар )

  1. volodumur

    Сивина в голову, **** в ребро. Ця криза середнього віку… Здуріла баба.

Залишити коментар