Зареєструватись

Логін

Пароль втрачено

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

визнання права власності на спадкове майно

визнання права власності на спадкове майно

_____________________ районний суд
Позивач: ПІП______________________
00000, м. _______, вул.______________
тел.______________________________

Відповідач: ________________________
міська рада

00000, м. _______, вул. ______________
т._________________________________

Відповідач 2_______________________

державна реєстраційна служба

00000, м. _______, вул. ______________
т._________________________________

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про визнання права власності на майно в порядку спадкування

З 1965 року мої покійні батьки АГІ та АЮР проживали у будинку за адресою м. _____вул. _______. В цьому будинку окрім них проживала та й проживають по сьогоднішній день сім′я __________.
Як вбачається з ухвали ________ обласного суду від 2 квітня 1979р. що була прийнята по цивільній справі за позовом _________ до АЮР і АГІ про поділ будинку в натурі і встановлення порядку користувння земельною ділянкою, а також технічного паспорта на житловий будинок індивідуального житлового фонду на вул. _________ від 20.11.1998р. ½ данного будинку належить сім′і________________, тобто моїм покійним батькам.
30.12.2005р. у віці 78 років помер мій батько АЮР. Після його смерті, моя мати АГІ, що постійно з ним проживала, юридично спадщину не оформляла, однак прийняла її фактично. Оскільки відповідно до ч.3 ст. 1268 ЦК України спадкоємець який постійно проживав разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини, вважається таким, що прийняв спадщину, якщо протягом строку, встановленого статтею 1270 ЦК України, він не заявив про відмову від неї. Моя мати жодних відмов не заявляла і фактично успадкувала частину будинку яка належала її чоловіку.
На момент смерті батька я з батьками фактично не проживала, заяви про прийняття спадщини до нотаріальної контори не подавала а від так все майно після смерті батька успадкувала моя покійна мати шляхом фактичного вступу в користування спадковим майном.
Однак 5.04.2009р. помирає моя мати АГІ і я залишилась єдиним спадкоємцем першої черги, усього майна яке залишилось після смерті моєї матері.
Відповідно до ч.1 ст. 1270 ЦК України законодавець визначив шестимісячний строк для прийняття спадщини.
29.09.2009р. я подала заяву про прийняття спадщини в ___________ державну нотаріальну контору. Однак, в нотаріальній конторі мені пояснили, що видати свідоцтво про прийняття спадщини на майно яке залишилось після смерті моїх батьків не можуть, оскільки даний будинок належним чином не зареєстрований в БТІ та ЄО і порекомендували звернутися в суд.
На підставі вищенаведеного та у відповідності до ст.4 ЦПК України ст.ст. 1268, 1269,1270 ЦК України, прошу:

1. Визнати за мною в порядку спадкування за законом право власності на ½ будинку за адресою м._____вул. ____________.

2. Зобов′язати ____________ державну державну реєстраційну службу  зареєструвати за Позивачем право власності на  ½ будинку за адресою м.________вул. ___________

Додаток:
– квитанція про сплату держмита
– квитанція про сплату витрат на інформаційно технічне забезвбечення
– копія позовної заяви з додатками для вручення для вручення учасникам процесу.
– копія паспорта
– копія свідоцтва про народження
– копія технічного паспорту виданого 20.11.1998р. __ОБТІ та ЕО
– копія свідоцтва про смерть АЮР
– копія свідоцтва про смерть АГІ
– копія заяви про прийняття спадщини від 29.09.2009р.
– копія ухвали ___________ обласного суду від 02 квітня 1979р.

«____»_____________ 2010р.

ПІП_____________________

Leave a reply