Реєстрація

Login

Пароль втрачено

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Реєстрація

Якщо Ви бажаєте співпрацювати з нами – реєструйтесь, заповнюйте свій профіль та надавайте консультації. За кожну відповідь Вам нараховуватимуться бали.

Позовна заява про відшкодування матеріальної шкоди завданої в ДТП

__________________районного суду
Позивач ПІП____________________,
79000, м. Львів, вул.______________
Відповідач:ПІП __________________,
79000, м. Львів, вул.______________,

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про відшкодування матеріальної шкоди

22 липня 2007 року керуючи власним автомобілем марки «Фольксваген____», д.н. ……………. я потрапив у дорожньо транспортну пригоду.
У той день я їхав у напрямку до м. Києва по автодорозі Львів-Київ. Раптом мені на зустріч виїхав автомобіль марки «Мерседес», д.н. ………… власником якого є О.Ю., часу для маневру ні у мене, ні у водія автомобіля «Мерседес» не було, і як наслідок сталось ДТП.
Постановою ___________ районного суду від 10 серпня 2007 року О.Ю. 1963 р.н. було визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП та накладено адміністративне стягнення. Зокрема судом було встановлено, що О.Ю., 22 липня 2007 року, о 21.00 год., на 17 км автодороги Львів-Київ, керуючи власним автомобілем марки «Мерседес» д.н. ……………, не обрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожньої обстановки, виїхав на смугу зустрічного руху, в результаті чого здійснив зіткнення з автомобілем марки «Фольксваген____», д.н. ……, чим порушив вимоги п.п. 12.1 ПДР України.
Таким чином вина О.Ю. повністю доведена. Ст. 1188 ЦК України зазначає, що шкода, завдана внаслідок взаємодії кількох джерел підвищеної небезпеки. Відшкодовується на загальних підставах, а саме:
1) шкода, завдана одній особі з вини іншої особи, відшкодовується винною особою…
Внаслідок даного ДТП мій автомобіль зазнав значних пошкоджень. Окрім того мені було спричинено тілесні ушкодження, а саме забиття лобової ділянки та грудної клітки.
Згідно висновку експертизи, сума збитків завданих мені становить 113 597, 49 (сто тринадцять тисяч п’ятсот дев’яносто сім гривень сорок дев’ять копійок).
Мій автомобіль «Фольксваген____» 2008 року випуску, в даний час знаходиться у такому стані, що реально відновити його не має можливості.
Зважаючи на вищенаведене та керуючись ст.ст. 3, 119, 120 ЦПК України, ст.ст. 1167, 1188, 1194 ЦК України

прошу:

– стягнути з відповідача О.Ю. на мою користь 113 597, 49 (сто тринадцять тисяч п’ятсот дев’яносто сім гривень сорок дев’ять копійок) завданої мені матеріальної шкоди.

Додаток:
1. копії позовної заяви;
2. квитанція про сплату держмита;
3. квитанція про сплату витрат на інформаційно технічне забезпечення;
4. копії постанови __________ районного суду від 10 серпня 2007 року;
5. копії договору купівлі продажу авто та техпаспорта.

Дата:

ПІП____________

Залишити коментар