Реєстрація

Login

Пароль втрачено

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Реєстрація

Якщо Ви бажаєте співпрацювати з нами – реєструйтесь, заповнюйте свій профіль та надавайте консультації. За кожну відповідь Вам нараховуватимуться бали.

Звернення до народного Депутата України

Народному депутату України

__________________________

___________________(від кого)

Житомирська обл., Бердичівський р-н.,

с._________

вул. ________________00

Звернення

 

Шановний ________________________!

 

Звертається до Вас інвалід ІІ групи ______________________ з с. _______________, Бердичівського р-н, Житомирської області. Якщо це належить до ваших повноважень, то дуже прошу допомогти вирішити мені це питання.

У 1980р. звільнившись з рядів Радянської Армії, відразу ж по направленню я поїхав працювати до Сибіру в Ямало-Ненецький автономний округ, а конкретно в Тазовський район, смт. Газ-Салє. Де я працював водієм в польових умовах праці Тазовського автогосподарства з 24.06.1980 р.

Після розпаду СРСР, я вирішив змінити місце свого проживання і повернутися до України. В зв’язку з цим я був звільнений з Тазівського автогосподарства за власним бажанням з 29.04.1992 р.

Після повернення до Україні на постійне місце проживання до с________________________,   Бердичівського  району,   Житомирської   області.   Де  я 17.06.1992 влаштувався працювати до _____________________________ автопідприємства автослюсарем. Після чого я змінив декілька місць роботи останньою з яких була монтер залізничної колії, пропрацювавши там з 2.06.2005 р., по 21.05.2007р. з якої я був звільнений за станом здоров’я.

Річ у тім, що я переніс операцію і мені поставлений діагноз – ішемічна хвороба серця. Я отримую пенсію в розмірі 568.74 грн., а на ліки, що потрібно приймати щомісячно йде близько 700 грн., але я їх не приймаю, тому що з такою пенсією не вистачає на прожиття. Так як розмір моєї пенсії нараховується відповідно до моєї заробітної платні в Україні, і не враховується розмір заробітної платні Тазовського автогосподарства.

Прошу допомогти мені отримати вибірку за останні 60 місяців моєї роботи в Тазовському автогосподарстві і перерахувати розмір моєї пенсії, для того, щоб мені вистачало коштів на прожиття і купівлю ліків.

Я вже надсилав запит з проханням отримання вибірки до адміністрації Тазовського районного архівного відділу, але ніякої відповіді я від них не отримав.

Якщо це у Ваших повноваженнях, дуже прошу Вас вирішити моє питання позитивно.

Наперед вдячний за турботи.

 

 

09.02.2009.                                                  /                 /   ПІБ

1 коментар ( 1 коментар )

  1. igriik

    Думаю дане звернення буде корисне, так як часто виникають життєві ситуації котрі не можна вирішити самостійно, а потрібне лише втручання осіб, що представляють вищі органи влади.

Залишити коментар