Реєстрація

Login

Пароль втрачено

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Реєстрація

Якщо Ви бажаєте співпрацювати з нами – реєструйтесь, заповнюйте свій профіль та надавайте консультації. За кожну відповідь Вам нараховуватимуться бали.

Інформаційний запит до ЖЕП

Начальнику _______________________
__________________________________
__________________________________
Громадянина _______________________
__________________________________
__________________________________
(адреса)

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ

Я, _________________________________________, проживаю за адресою ______________________________________ та сплачую за житлово-комунальні послуги відповідно до платіжних документів, сформованих у Вашому ЖЕКу. В той же час, у платіжних документах не вказано чіткого розподілу квартирної плати за показниками, як того вимагає чинне законодавство України.
У зв’язку з викладеним, на підставі статті 34 Конституції України, Закону України “Про доступ до публічної інформації”, статей 5, 9, 28, 29, 32, 33 Закону України “Про інформацію” №2657-ХІІ від 02.10.92 р.,  прошу надати мені:
1. Прозору калькуляцію тарифів на житлово-комунальні послуги відповідно до Порядку, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2005 №560 за кожною формулою окремо з деталізацією кожного показника щодо мого будинку.
2. Прозору калькуляцію тарифів на водопостачання і водовідведення відповідно до Порядку, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2006 №959 за кожною формулою окремо з деталізацією кожного показника щодо мого будинку.
Відповідно до ст.20 Закону України “Про доступ до публічної інформації” відповідь на запит на інформацію прошу надати не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

З повагою,________________ ПІБ

“___” _____________ 2012р.

1 коментар ( 1 коментар )

  1. olegsul82

    Запит до ЖЕП з метою отримання калькуляції тарифів на житлово-комунальні послуги відповідно до Порядку, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2005 №560 щодо багатокватрирного будинку

Залишити коментар