Реєстрація

Login

Пароль втрачено

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Реєстрація

Якщо Ви бажаєте співпрацювати з нами – реєструйтесь, заповнюйте свій профіль та надавайте консультації. За кожну відповідь Вам нараховуватимуться бали.

виключення відомостей з актового запису

виключення відомостей з актового запису

Позовна заява про виключення відомостей з актового запису про народження дитини

зразок позову

____________________районного суду

Позивач ПІП______________________,
79000, м. Львів, вул._______________
Відповідач:ПІП ___________________,
79000, м. Львів, вул._______________,

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про виключення відомостей з актового запису про народження дитини

Я з ПІП_____________ перебував в зареєстрованому шлюбі з _______ 2008 року по 17 лютого 2009 року. Через певні обставини шлюб між нами було розірвано. Пiд час перебування у шлюбi дітей в нас не народилось.
Нещодавно на моє їмя, від імені відповідачки надійшла телеграма, з вимогою сплатити аліменти на утримання мого сина ПІП __________________ 30.10.2009 р.н.
Як стверджує ПІП______________, я являюсь батьком дитини про, що зроблено відповідний запис у свідоцтві про народження дитини.
Однак я не можу бути батьком ПІП_____________ через певні обєктивні причини, а отже змушений звернутись до суду за захистом своїх прав.
Зокрема фактично інтимних стосунків з відповідачкою я не мав починаючи з кінця листопада 2008 року. Враховуючи, що дитина народилась 30.10.2009р. то це майже 11 місяців до її народження. Цілком зрозуміло, що це дає мені підстави сумніватись у тому, що я можу бути батьком дитини.
Крім того, одразу після розлучення з відповідачкою, я почав жити у громадському шлюбі із ПІП________________. З якою у нас виникло спільне бажання народити дитину, однак тривалий час ПІП_______________ не могла завагітніти. Занепокоюючись своїм станом здоровя, вона зернулась до відповідних фахівців, які після проведення певних процедур зясували, що перешкод для запліднення у неї немає. І надали рекомендацію, звернутись чоловіку (тобто мені) для медичного обстеження.
У кінці вересня 2009р. я звернувся у дві різні установи, незалежно одна від одної. Через деякий час, обидві дали своє заключення, про мою безплідність. Яка однак не є невиліковною. Власне в даний час я проходжу відповідні медичні процедури завдяки яким маю надію, що в мене в подальшому зможуть народитись діти.
За таких умов я не можу бути батьком ПІП_________. А відомості про моє батьківство внесені у свідоцтво про народження дитини є невірними. Ст. 136 СК України наголошує на тому, що особа, яка записана батьком дитини має право оспорити своє батьківство, пред’явивши позов про виключення запису про нього як батька з актового запису про народження дитини.
Враховуючи вищенаведене та керуючись ст. 136 СК, статей 4, 118-120 ЦПК України, прошу:
1. Постановити рiшення, яким виключити відомості про мене як про батька ПІП____________ з свідоцтва про народження дитини.
2. Призначити генетичну експертизу на предмет встановлення походження дитини вiд ПІП______________.
3. Викликати та допитати в якості свідка – ПІП__________, що проживає м.________, вул._____________.

Додатки:
1. Копія позовної заяви.
2. Копiї свiдоцтва про одруження.
3. Копії медичних довідок
4. Квитанцiя про сплату держмита та витрат на інформаційно-технічне забезпечення.

«__»___________2009р.

ПІП_________________

Залишити коментар