Реєстрація

Login

Пароль втрачено

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Реєстрація

Якщо Ви бажаєте співпрацювати з нами – реєструйтесь, заповнюйте свій профіль та надавайте консультації. За кожну відповідь Вам нараховуватимуться бали.

Створення резюме та шаблон резюме

Створення резюме та шаблон резюме

Шаблон резюме, який сподвиг мене до написання цієї статті це шаблон резюме такої собі Маріси Меєр, яка, на даний час є президентом та виконавчим директором (СЕО) всесвітньо відомої компанії Yahoo!

Насамперед вражає, логіка та дизайн оформлення її резюме. Все чітко структуровано, дуже зручно читається, внаслідок цього інформація сприймається дуже швидко і в повному обсязі. Безумовно, з точки зору роботодавця таке резюме має значно більше шансів бути побаченим і не потрапити в папку СПАМ. Більше того, у час економічної кризи, коли є велика конкуренція на ринку праці, резюме такогороду може відіграти вирішальну роль у прийнятті рішення щодо отримання робочого місця.

Як роботодавець, з Власного досвіду скажу, що резюме з фотографіями привертають увагу більше ніж резюме без фото, так само це стосується і резюме, які заповненні нестандартно. Якщо в резюме є додаткова інформація щодо захоплень, хоббі, улюблених книг чи цитат особи, яка шукає роботу, таке резюме сприймається зовсім інакше та допомагає краще скласти враження про особу.

На днях, зустрів товариша, який знаходиться в пошуках роботи. Він розповідав про те, що протягом місяця розіслав більше 200 резюме по різного роду компаніях (в тому числі іноземних) і ЖОДНА з них не запропонувала йому роботи. Максимум, що відписували – це стандартне “ми з Вами зв’яжемось”.

Я вирішив попросити його надіслати мені резюме, яке він надсилав у різні компанії. Коли я отримав його шаблон резюме, я зрозумів у чому річ. Його можна порівняти з оцим шаблоном на вакансію промоутера, яке було отримано мною (використовуються вигадані дані, усі співпадіння випадкові). Отже, таким НЕ МАЄ БУТИ РЕЗЮМЕ.

шаблон резюме

Якщо подивитись на це резюме, яке надіслане на вакансію промоутер, то мені особисто кидається в очі досвід роботи – збирання та упаковка овочів у Польщі. На що може розраховувати ця людина? Максимум на повідомлення, що з ним зв’яжуться у разі необхідності (коли треба буде картоплю зібрати та упакувати в мішки). І ще, тут є дуже важлива інформація про те, що Гливка Петро Боганович – особа чоловічої статі (це написано тому, що хтось сумнівється в цьому чи як?). Загалом, по всім пунктам це резюме не витримує критики і негативно свідчить про особу, яка його відправила.

Яким має бути шаблон резюме.

 • Створіть з себе “працівника мрії”

Щоб ваше резюме зацікавило роботодавця, необхідно розуміти якого саме кандидата він шукає. Для цього зберіть список вакансій, які Вас цікавлять, перегляньте, які вимоги ставляться до кандидатів на ці вакансії самими роботодацями. Вивчіть в них все від запропонованої суми оплати праці до характеристик і вимоги до кандидатів. Систематизуйте та складіть все у Ваше резюме, створіть «працівника мрії», але старайтесь не переборщити та не приписуйте собі якості, яких не маєте.

 • Не вказуйте зайвого

Щоб не заплутати роботодавців і не провокувати на непотрібні запитання не вказуйте зайву інформацію про себе. Ваші додаткові вміння повинні відповідати посаді на яку Ви претендуєте. Не варто розповідати про те як Ви збирали та паквали овочі в Польщі, якщо компанія шукає маркетолога чи промоутера.

 • Знайдіть інші точки дотику з роботодавцем через резюме

Якщо ж у Вас є якийсь досвід або навички, які характеризують Вашу особистість та підтверджують Ваші захоплення чи хоббі, про які Ви вказали, то про них слід зазначити. Наприклад, якщо Ви любите подорожувати, то можете вказати, які країни Вам вдалось відвідати, або якщо Ви рибалка та любите риболовлю, вкажіть Ваш найкращий трофей. Це однозначно підніме настрій роботодавцю та допоможе Вашому резюме виділитись серед сотень інших “сірих” та не цікавих резюме. Уявіть, якщо генеральний директор компанії теж захоплюється риболовлею і всі працівники вкурсі, що на минулих вихідних він упіймав найбільшого у своєму житті коропа на 7 кг, а тут приходит резюме, де Ви пишете, що Ваш рекорд – короп на 11 кг. І Вам уже є про що говорити на співбесіді з керівництвом фірми.

 • Орфографія та розділові знаки в резюме

Резюме слід написати грамотно. Зараз грамотно написати резюме можна без проблем. Використовуйте автокорекцію у текстових програмах та орфографічні словники, які є доступними онлайн. Крім того, Ваші речення мають бути короткими та зрозумілими. Уникайте складнопідрядних речень та різного роду фразеологічних зворотів.

Відповідальний і цілеспрямований, бажаючий вчитися і розвиватись, здатний швидко навчатись новим видам діяльності Не правильно
Відповідальний та цілеспрямований, швидко вчуся. Правильно
 • Резюме шаблон на одну сторінку

Але не варто обходитися двома сухими фразами, описуючи свій професіоналізм. Пишіть коротко і ємко, але ні в якому разі не замовчуйте про свої досягнення в професії, тому що це саме та інформація, на основі якої будуватися уявлення про вас.

Не використовуйте загальні вираз, типу «менеджер з продажу» або «керівник продажів». Напишіть наскільки, завдяки вам, піднявся рівень продажів, які методи ви для цього застосували. Розкажіть про відчутну користь ваших дій.

 • Унікальний дизайн шаблону резюме

З васного досвіду скажу, що коли приходять десятки резюме щодня, то зосередитись на кожному надзвичайно важко. Вже після 10-го резюме зауважуєш, що практично усі вони на 95% за формою та оформленням схожі між собою. При величезній кількості резюме найважливішу роль відіграє поведінка особи перші 5 секунд після початку його перегляду. Якщо резюме “впаде мені в око” протягом перших пяти секунд після того, як я його відкрию – можна вважати, що я прочитаю всю інформацію, яка у ньму викладена і можливо навіть зв’яжусь з особою, яка його написала.

Ось, тут опубліковано декілька зразків резюме. Як бачимо, останнє резюме в першій колонці суттєво відрізняється від перших трьох. Очевидно, що незважаючи на те, що саме там написано, перше враження таке резюме справляє набагато краще. Яке резюме привертає Вашу увагу?

резюме шаблон

Цьому є наукове пояснення. Загалом інформація у мозку людини зберігається у вигляді образів, картинок. Переглядаючи велику кількість резюме людський мозок, в першу чергу сприймає його форму у вигляді образу або картинки. Далі, якщо загальна картинка чи образ є неподібною на інші, то лише тоді, йде сигнал зупинитись та опрацьовувати інформацію далі. І це є Ваш шанс на успіх. Насамперед потрібно змусити роботодавця зупинитись на Вашому саме на Вашому резюме, а далі,  допомогою грамотного та правильного викладення інформації про себе викликати у роботодавця нестримне бажання поспілкуватись з Вами особисто.

 • Використовуйте ці поради при написанні резюме

 1. Користуйтесь таблицями;
 2. Пишіть унікальним шрифтом;
 3. Оптимізуйте розміщення на сторінці;
 4. Спрощуйте;
 5. Додайте Ваше гарне фото;
 6. Вказуйте Ваші досягення на попередніх місцях роботи, а не просто факт роботи;
 7. Правильно оформлене та гарно структуроване резюме вже саме по собі скаже про Вас багато.

Переважно кожен великий веб-портал з пошуку роботи має власні безкоштовні форми для створення резюме. Однак, як Ви тепер розумієте, використовуючи вказані форми Ви зможете створити резюме, яке буде виглядати як тисячі інших резюме на цьому сайті. Таке резюме Вам не потрібне, Вам потрібне власне унікальне резюме. Унікальне резюме можна створити безкоштовно за допомогою спеціальних сервісів в мережі.

Створюємо шаблон резюме онлайн за допомогою 5 найкращих сервісів

Сanva.com

сервіс створення резюме канва

Перевагами цього сервісу є:

Легко створювати дизайн резюме та налаштування

 • Зміна зображення. Ви можете додати свої власні зображення або вибрати з бібліотеки фотографій, графіки та ілюстрації;
 • Зміна шрифтів. Можливість вибрати гарний шрифт з бібліотеки шрифтів (кириличних шрифтів, щоправда не так багато);
 • Зміна фону. Виберіть фон з бібліотеки або використовуйте фонове зображення;
 • Зміна кольору. Зміна кольору ваших текстових полів і тексту, щоб додати додаткові акценти;
 • Бібліотека макетів і елементів дизайну постійно оновлюється, а зручний інтерфейс конструктора макетів резюме дозволяє налаштувати дизайн відповідно до ваших конкретних потреб;
 • Можливість додатвати графічні елементи, які б відображали необхідну інформацію таку як – досвід роботи, кваліфікація, контактні дані;
 • можливість роздрукувати резюме, або поділитись ним в соціальних мережах чи поштою.

Працює нестабільно. Можуть бути проблеми зі збереженням шаблону резюме.

Сvmkr.com

cvmkr resume

Після того, як Ви увійдете в свій обліковий запис, Вам буде доступна функція створення нового резюме. Вам слід буде ввести дані у спеціальні блоки, після чого вони автоматично з’являться в резюме. В залежності від того, який дизайн резюме Ви обрали. Безкоштовно надаються резюме з простим дизайном, якщо захочете щось гарне та кольорова – прийдеться доплатити.

Myperfectresume.com

створення резюме

Зручний у користуванні сервіс, простий алгоритм створення резюме. Потрібно обрати сферу своєї діяльності, після чого, поступово вводити необхідні дані. Форма для заповнення лише англійською мовою, але дані можна вводити укранською. Вартість 1.95$ за те щоб завантажити або роздрукувати створене резюме протягом 14 днів.

Robotrezume.com

robotresume

Національний сервіс для створення шаблонів резюме. Однак, у безкоштовному форматі пропонується всього декілька вартіантів. За красу прийдеться заплатити.

платні шаблони резюме

Разом з тим, вартість платного шаблону – невисока. Навіть студент може собі дозволити витратити 30 грн. на гарний та якісний шаблон резюме. Рекомендую!

kickresume.com

Найкраща, на мій погляд в користуванні онлайн-програма, що відкриває доступ до десятків шаблонів. Шаблон резюме можна редагувати за професіями. Нажаль, дійсно якісні та гарні шаблони платні. Вартість 4 $ на місяць.  Крім того, можна замовити, перевірку складення Вашого резюме англійською мовою, вартість такої послуги 19$. Редактори не лише виправлять граматичні помилки, а й перевірять порядок слів і читабельність написаного вами тексту загалом.

створення резюме

Насамкінець, варіант шаблону резюме, який мені дуже подобається.

Шаблон резюме

Про нас cloobexЕксперт

Олександр Кульчицький - адвокат, юридична практика у м. Львові з 2004р. Надаю послуги у різних галузях права, зокрема, з питань придбання нерухомості, сімейних справах, справах пов'язаних із ДТП та виплати страхового відшкодування. Здійснюю захист у кримінальних справах як адвокат.

Follow Me

Залишити коментар