Як діяти коли ми постраждалі в ДТП і в нас потерпіла в важкому стані

Питання

Доброго дня.
3.01.2015 року сталося ДТП, до мого брата, при обгоні, врізався п\'яний водій після чого машину перекинуло на кришу до кювету. В машині находились моя дружина, дружина брата та їх десятирічний син. Па місце аварії приїхали працівники ДАІ, слідчий з райвідділку та швидка. З сильними болями в спині та забіями, мою жінку забрала швидка, а також з нею поїхали брата жінка та їх син. В травмопункті зробили рентгенівські знімки голови, спини та грудної клітини. Після огляду нічого не виявили і відправили додому, виписавши деякі ліки.
Оформивши ДТП, брата машину трейлером відвантажили до райвідділку міліції і туди ж працівник ДАІ, своїм ходом, відігнав машину яка врізалась до них. Потім з працівниками ДАІ поїхали на експертизу в наркодиспансер, яка виявила в винуватця ДТП стан алкогольного сп\'яніння 2,6 проміле.
Справу ДТП передали в ДАЇ, так як постраждалих не було.
Жінку з болями в спині, я відвіз додому. Мене зразу це все дуже насторожувало, але лікарі затверджували що це забої і будуть болі ще три дні.
Вночі, десь в 24.30 з неймовірними болями привіз жінку в травмпунт нейрохірургії, де після МРТ (томографія) виявили перелом позвоночника 1-го ступеню. Жінка вже тиждень в лікарні, справу передано до райвідділку міліції.
Далі не знаємо як далі діяти. Слідчий по цій справі дзвонить і просить жінку прийти дати свідчення, але як, вона лежить і не може рухатись. Можливо, вже з їх сторони підплатили і тому вони тягнуть час.
Прошу Вас, допоможіть порадою, як нам далі діяти.

З повагою Віталій м.Ужгород моб.тел 050-315-2583

в процесі 0
Як діяти коли ми постраждалі в ДТП і в нас потерпіла в важкому стані 8 років 2 2 коментарі 1754 переглядів

2 коментарі ( 2 коментарі )

 1. Доброго дня:
  1. Допит свідка або потерпілого може відбуватись і в лікарні (Стаття 224 КПК України) так слідчому і поясніть.
  2. Ознайомтесь з матеріалами справи, зясуйте чи призначено трасологічну експертизу, поставте свої запитання якщо маєте бажання. Від висновків експерта залежить хто буде винен у Вашій ситуації.

  З приводу отримання відшкодування.
  У Вашому випадку Ваша дружина, яка була пасажиром зможе отримати страхове відшкодування незалежно від того, хто винен у ДТП, однак, для цього потрібно:
  1. Повідомити в страхову Вашого брата та Іншого учасника про ДТП (отримати копії полісів);
  2. Збирайте всі чеки, які підтверджують суму коштів, які Ви витрачаєте на лікування дружини;
  3. Обов’язково отримайте оригінал виписки з діагнозом і призначеннями лікаря;
  4. Рецепи мають бути на відповідних бланках, зберігайте рецепти;
  5. Не пишіть розписок, що не маєте претензій до винуватця.

 2. Крім того, Вам необхідно подати заяву про визнання потерпілим у кримінальному провадженні Вашу дружину, яка отримала травми. У подальшому потерпіла як учасник кримінального провадження зможе клопотати до слідчого про призначення у межак вказаного кримінального провадження судово-медичної експертизи щодо визначення характеру та ступеня тяжкості отриманих тілесних ушкоджень, щоб було у подальшому підтвердження, що травми отримані справді у результаті ДТП.

Залишити відповідь