Питання
Добрий день, батьків брат (живе в Україні) мені хоче дарувати квартиру, сам я живу за кордоном і маю іноземне громадянство. Про те що треба зробити ІПН, заплатити 18+1,5% налог знаю. Мені інтересно коли це все треба заплатити? Перед тим як дарують, чи в процесі ...
0
2 роки 0 Прокоментуй! 886 переглядів

Питання
Доброго дня звертаюсь по допомогу приписані дві сестри  з сім\'ями старша сестра була власнецею заповіту на  молодшу стоїть світло біля пяп\'я років старша сестра сестра відказалась від заповіту на молодшу але невиписалася які є права в старшої сестри?
в процесі 0
3 роки 1 1 коментар 683 переглядів

Питання
Доброго дня, виникло таке питання, як привласнення будинку по заповіту, яке перейшло по спадщині від дядька, який був рідним братом моєї прабабусі. Так як мої батьки доглядали за ним то був складений заповіт на мене, у 2004 році, в якому ...
0
3 роки 0 Прокоментуй! 623 переглядів

Питання
Після смерті власника квартири спадкоємець почав оформляти спадщину і відкрив спадкову справу. Не чекаючи завершення оформлення спадщини і ще не маючи свідоцтва на спадщину, спадкоємець оформив попередній договір купівлі-продажу даної квартири, в якому зазначив, що в якості завдатку отримав гроші ...
1
3 роки 0 Прокоментуй! 1042 переглядів

Питання
Здравствуйте,я недавно получил свидетельство о праве на наследство на 1/2 домовладения и приватизированную землю,которые остались мне после моего покойного отца(отцу это домовладение осталось от его матери по наследству) также есть "Витяг з реєстру речових прав на нерухоме майно".Вторая половина принадлежит ...
0
3 роки 0 Прокоментуй! 1037 переглядів

Питання
Чула,що з 1листопада 2017 року входить в силу закон,який говорить:якщо приватизована квартира після смерті власника не буде мати актів на дарування чи заповідання ,то вона автоматично переходить в державну власнісь.Тобто,якщо власник приватизованоі квартири помирає,а його нащадки не мають дарственоі чи ...
0
4 роки 0 Прокоментуй! 1480 переглядів

Питання
Померла мати,заповіт зробила на сина,проживала з чоловіком. Заява сином на спадщину подана в шести місячний термін. Так,як документи при пожпрі погоріли,і державний акт теж(довідка від пожарників є) Нотаріус відмовила( на свідоцтво про право на спадщину) і передала до суду,порадили адвоката. ...
в процесі 0
5 років 1 1 коментар 1502 переглядів

Питання
Я подала заявление в нотариальную контору для выдачи свидетельства о праве наследования на  наследство после смерти наследодателя,  так как  являюсь наследником первой  очереди на основании решения суда по закону,  руководствуясь ст. 16, ч. 2 ст1259,124,1268 ЦК Украины, ст. 15, 15-1,30,60,202,202 ...
в процесі 0
5 років 1 1 коментар 2939 переглядів

Питання
Добрий день! Дідусь хоче подарувати нерухоме майно доньці. На даному етапі у нього є рішення суду про визнання права власності за набувальною давністю на його ім'я. Далі потрібно з ним звертатись в БТІ та інші інстанції. Чи можливо не оформлювати технічну документацію ...
0
5 років 0 Прокоментуй! 1313 переглядів

Питання
Добрый день. Может ли один совладелец неделимой однокомнатной квартиры, которая передалась двоим внукам от бабушки по наследству (жилая площадь 14 кв.м) продать свою часть третьему лицу без разрешения второго совладельца? Живёт там только 2-ой совладелец с семьёй. Первый имеет ещё ...
0
5 років 0 Прокоментуй! 1253 переглядів