Відшкодування моральних збитків

Запитання

ось уже 10років приватний забудівельник нездає в експлуатацію будинок,нам як і іншим мешканцям прийшлося поселитися в квартири,в якій на початку небуло газу,а з ним і гарячоі води та тепла.А саме головне не запущений ліфт.І от три роки яких я проживаю в цьому будинку на 9 поверсі,я дві вагітності відходила пішки.За три роки у своі 26років у мене 4стадія сколіозу,постійна біль в спині і безсонні ночі.У мене двоє маленьких дітей і я немаю можливості на дороговартісне лікування.

Чи можу я вимагати відшкодування завданих мені незручностей,і розвитком хвороби у приватного підприємця.куди звертатися?

дякую!

іде обговорення 0
Житлово-комунальне господарство 4 роки 1 Відповідь 1389 переглядів Новачок

1 коментар ( 1 коментар )

  1. Олександр Кульчицький

    Насамперед потрібно встановити причину Вашого сколіозу. Для того що подавати позов потрібно довести, що біль у спині спричинена тим, що Ви ходили пішки по сходах протягом певного періоду часу. Для цього потрібно пройти медогляд та отримати медичне заключення. Лише після доведення цього факту можна говорити про якусь компенсацію. Крім того, для того щоб отримати компенсацію потрібно буде звертатись до особи з якою Ви укоадали угоду про придбання квартири, як правило, такі фірми давно банкрути та навіть у разі отримання позитивного рішення суду Ви не зможете стягнути кошти, якщо у фірми їх немає на рахунку.

Відповісти