Права при розводі

Запитання

Добрий день.У мене є важливе для мене питання.Я прожила з чоловіком 10років маємо 2дітей.Я з грошей що получала на діти багато чого купувала з побутової технікі, меблі і т д.Ми з чоловіком нежиємо разом ,але нерозведені.Він живе на місці а я з дітми на пронайманій квартирі ні чим непомогає,і нічого з того що я придбала нам недав!!!Виживаю як можу,на розвод нехоче гроші давати,а сама я немаю.Скажіть,які мої права зараз,і на що буду мати право при розводі,що можу відсудити.?Хата не на чоловікови,на його мамі,але є відео де вона нам на весіллю подарувала хату і вітдала ключи.Поможіть будьласка,я в розпачі,лишилася за 10років нажитого нізчим і з діточками!

вирішено 0
Сімейне право, розлучення, аліменти 3 роки 2 Відповідь 1635 переглядів Новачок

2 коментарі ( 2 коментарі )

 1. Доброго дня, для отримання розлучення, Ви повинні звернутися в суд. Для отримання кваліфікованої правової допомоги, у випадку якщо ви немаєте коштів, є малозабезпеченою, спробуйте звернутися в Центр надання безоплатної правової допомоги, Вам призначать адвоката безплатно, його послуги буде оплачувати держава. Пошукайте і інтернеті відповідно до Вашого місця проживання.
  Ви можете подати в суд, заяву про розлучення. Також ми можете подати заяву про призначення аліментів, не залежно від того чи Ви перебуваєте в шлюбі чи шлюб розірвано. Суд призначить мінімум 30% від мінімального прожиткового мінімуму, на кожну дитину відповідного віку. Аліменти чоловік повинен сплачувати, незалежно чи є внього постійний дохід чи немає. Якщо є тоді можна просити 1/2 від заробітку. За подання позову про аліменти не потрібно сплачувати судовий збір!
  Щодо самого майна, майно набуте з моменту укладення шлюбу є спільною сумісною власністю, тобто 1/2 Ваша, 1/2 чоловіка. Ви можете подати позовну про поділ спільного набутого майна за час шлюбу, також потрібно просити встановити режим проживання дітей з Вами. Тут Вам потрібно забезпечити належні умови проживання для дітей, тому що орган опіки і піклування буде вивчати і давати висновок.
  Щодо квартири, договір дарування повинен бути оформлений належним чином, в нотаріуса. А передача ключів на відео не потягне за собою отримання права власності.
  Головне знайдіть спеціаліста, і він Вам допоможе!!!!
  Будуть запитання пишіть, допоможемо.

  Найкраща відповідь
 2. Олександр Кульчицький

  Ось цей момент дарування ключів від квартири на весіллі можна вважати подарунком нареченим. Я б радив звернутись до суду про визнання договору дарування укладеним. Цікава була б справа. У разі виграшу можна було б оримати півквартири.

Відповісти