Пільги для багатодітної сім'ї

Питання

Добрий день. У нас багатодітна сім'я. Старша донька ходить у перший клас, чорнобильського посвідчення не маємо. Отримуємо соціальну допомогу, як малозабезпечена сім'я. Вчителька сказала, що харчування в школі платне. Чи маємо ми право як багатодітна малозабезпечена сім'я право на безкоштовне харчування в школі?

в процесі 0
Анна 8 років 3 3 коментарі 1670 переглядів

3 коментарі ( 3 коментарі )

 1. Вартість харчування в школі визначається на місцевим бюджетом, тому, це залежить від бюджету прийнятого місцевою радою.

 2. Доброго дня! Відповідно до статті 25 Закону України “Про освіту”, організація та відповідальність за харчування у навчальних закладах державної та комунальної форми власності покладається на місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, центральні органи виконавчої влади, яким підпорядковані навчальні заклади, керівників навчальних закладів.
  Згідно з ч.3 ст. 5 Закону України “Про охорону дитинства”, місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого
  самоврядування відповідно до їх компетенції, визначеної законом, забезпечують: організацію безкоштовного харчування учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів, а також дітей-сиріт, дітей з неповних та багатодітних сімей у професійно-технічних навчальних закладах.
  Відповідно до Постанови Кабінету Мінітсрів України від 19 червня 2002 р. N 856 ,, Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах” діти-сироти, діти, позбавлені
  батьківського піклування, та діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”, забезпечуються безоплатними обідами у загальноосвітніх навчальних закладах у порядку, визначеному Міністерством освіти і науки.
  На підставі вище викладеного, Ваша дитина, як дитина із малозабезпеченої сім’ї, має право на безкоштовне харчування у школі.

 3. Чи мають право не брати улітню групу в садочок дитину з багатодітної та малозабезпеченої сімї ?

Залишити відповідь