НЕвиплата заробітньої плати стровику

Питання

В 2015 році мене забрали на військову службу
Так як я працював мені мали виплачуати середню заробітню плату підприємства на якому я працював офіційно (мене звільнили і написали в трудову книгу звільнений з причини проходженням строкової служби),тут почались подаватись від моїх батьків заяви на підприємство (Підприємство заграничне яке офіційно знаходиться на тереторії україни,воно угорське) .
Тривало 7 місяців служби почали приїжати перевірки на них багато нарили інформації мене поновили на роботу виплачувати почали гроші.Але ж ці козли коли обговорювали це казали не будуть нічого платити,вот питання в тому що якщо подати в суд скільки можна просити моральну шкоду?
Адвокат каже що 10 000 не більше так як це угорське підприємство і так довго тянулась справа і так нахабно зі мною поводились,думаю можна більше просити,як Вирішити суму відшкодування ? офіційне підприємство яке знаходиться не тільки на тереторії України,а і за кордоном-це ціла мережа зводів.

в процесі 0
Олександер 6 років 1 1 коментар 1102 переглядів

1 коментар ( 1 коментар )

  1. Доброго дня! Розмір моральної шкоди визначається у відповідності до Ваших внутрішніх переживань та страждань, які Ви отримали в результаті незаконного звільнення. Якщо Ви вважаєте, що розмір завданої Вам моральної шкоди є більшим ніж 10 тис., немає ніяких перешкод для того, щоб поставити більше. Практика судів є різноманітна, тому важливим є надати суду належні докази завданої шкоди, наприклад довідка з медичного закладу, висновок експерта щодо психологічного стану і т.д.

Залишити відповідь