Заробітна плата у позовній вимозі

Питання

Доброго дня! Під час чоловік працював на фірмі але не був офіційно працевлаштований(роботодавець не мав наміру працевлаштовувати працівника). В кінцевому результаті з чоловіком не розрахувалися за виконану роботу. Ми вирішили подати позов до суду. Але так як в даному випадку багато своїх ньюансів ми скористалися \”безоплатною правовою допомогою\” нам назначили адвоката який написав позов до суду, але в позовній вимозі не було вказано суми заборгованості по з/п. (Адвокат сказала, що максимум що ми можемо просити це нарахувати середню заробітну плату по даному виду економічної діяльності, що і висунула в позовній вимозі). Суд виніс ухвалу про залишення даної позовної заяви без руху, мотивуючи це тим що суд не нараховує з/п плати, а в позовній вимозі не зрозуміло яку суму має виплатити відповідач на користь позивача. Є переписка відповідача з моїм чоловіком де оговорюються суми з/п. Чоловік запропонував висунути вимогу виходячи з цієї суми, адвокат говорить, що ця вимога є незаконною юридичної точки зору і може в суді обернутися не на користь позивача. Пропонує не змінювати позовну вимогу, або в іншому випадку залучати в суді бухгалтера який правомочний нараховувати заробітну плату.
1. Не зрозуміло як будь-який бухгалтер, який не має жодного відношення до фірми на якій працював чоловік нараховувати з/п або давати якісь пояснення в суді? Як це взагалі можна трактувати і як це сприйме суд? Чи існує така практика?
2. Чи можемо ми встановлювати позовну вимогу в грошових знаках відштовхуючись тільки від обіцяної суми заробітної плати зсилаючись на оговорені з роботодавцем суми?( а не на дані держстату(…)

в процесі 0
Оксана Царенко 3 роки 1 1 коментар 302 переглядів

1 коментар ( 1 коментар )

  1. Дуже актуальне питання, адже це трапляється практично усюди. Якщо чесно, у Вас практично немає шансів доказати факт заборгованості, оскільки працевлаштування Вашого чоловіка не є затверджене договором про працевлаштування або іншим документом. Навіть та мінімальна сума яку запросив Ваш адвокат не факт що буде виплачена.

Залишити відповідь