Кримінальна справа за кордоном

Питання

На мене відкрили кримінальну справу в Республіці Турція. Відпочивав, виник конфлікт з громадянинкою Данії. А саме, вона вилила нас склянку напою, ми зробили це у відповідповідь, рефлекторно. Вона поїхала в поліцію, написала заяву. Після чого нас допитали. І відпустили. Через 2.5 років отримав судову повістку по виконанню доручення першого мирового суду м. Мармаріс)Турецька Республіка) щодо допиту мене. Там мені стало відомо, що на мене відкрите криміналье провадження по нанесенню легких тілесних ушкоджень та сексуального домагання. Що стало для мене великою несподіванкою. Я в суді написав пояснення, які заперечують мою вину, повністю, з обвинуваченням не погодився. Тому що такого не вчиняв.
1.Яка процедура подальшого розвитку і завершення даної справи ?
Тому що, мене обвинувачують в тому що я не робив. І мені ще й світить покарання у вигляді позбавлення волі.За Турецьким законодавством.
Дуже чекаю на Вашу відповідь.

в процесі 0
Олександр 8 років 3 3 коментарі 1746 переглядів

3 коментарі ( 3 коментарі )

  1. Найпростіше Вам не їхати більше в Туреччину. Якщо ж Ви бажаєте довести Вашу невинуватість у цій справі, скористайтесь допомогою турецького адвоката. А повісткою куди Вас викликають?

  2. Мені вручили обвинувальний акт. Згіднонього, якщо Турецький суд винесе вирок,то україна має виконати рішення. Дуже буду радий якщопомиляюсь. Це я і хочу взнати. Що буде далі. Поки чекаю рішення їх суду.

  3. Сумніваюсь що Ви правильно зрозуміли. Скиньте мені скан того, що прийшло ruzhytskij@gmail.com

Залишити відповідь