Громадянство

Питання

У мене 2-а громадянства і 2-а паспорта.Що мені робити, я не хочу відмовлятись від жодного.Рідна країна Україна.Живу закордоном . як я можу приїхати на У.?

в процесі 0
Саша 8 років 1 1 коментар 1311 переглядів

1 коментар ( 1 коментар )

  1. Фактично держава зараз немає важелів впливу та реагування на таких порушників і нездатна ані знаходити, ані оперативно реагувати на факти появи новоспечених біпатридів. «В Україні інститут громадянства, з правової точки зору, регулюється редакцією профільного закону про громадянство України від 18 січня 2001 року, прийняття якої було зумовлене необхідністю гармонізації із нормами Європейської конвенції про громадянство, яка була ратифікована Україною 1 липня 2003 року (за винятком глави VІI, яка стосується військового обов’язку у випадку множинного громадянства). Незважаючи на те, що у цьому документі зафіксовано принцип «єдиного громадянства», відсутньою є норма про недопустимість випадків множинного громадянства. Відповідно до законодавства України, якщо її громадянин набув громадянство (підданство) іншої держави, то у правових відносинах з Україною він визнається лише її громадянином. Таким чином, наразі, відповідно до законодавства України, подвійне громадянство не забороняється, а лише не визнається: при наявності у громадянина України будь-якого іншого громадянства до нього застосовуються усі закони України, як вони застосовуються до всіх інших громадян».
    Таким чином, норма щодо неприпустимості подвійного громадянства в Україні є, але фактично санкцій за її порушення не передбачено.

Залишити відповідь