Зарахування дитини в дошкільний навчальний заклад

Запитання

Ми батьки не давали жодних прививок для нашої дитини і нам відмовляють в зарахуванні дитини в дошкільний навчальний заклад.Дитина здорова-пройшли всіх необхідних лікарів для прийому в ДНЗ.І лише тільки із-за того,що немає щеплень відмовлять нам в зарахуванні у садочок.Аргоментують відмову Законом України\”Про захист населення від інфекційних хвороб\” Стаття 15 \”Запобігання інфекційним захворюванням у дитячих закладах\”.Порадьте нам будь-ласка,що нам потрібно зробити щоб приняли нашу дитину в ДНЗ?

іде обговорення 0
Інше Сергій 3 роки 1 Відповідь 990 переглядів

1 коментар ( 1 коментар )

  1. cloobex

    Стаття 15 Закону «Про захист населення від інфекційних хвороб» передбачає, що дітям, які не отримали профілактичних щеплень, згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється. Але якщо діти не щеплені не через відмову батьків, а з вини держави, яка не забезпечила необхідною кількістю вакцин, то сама держава (не батьки) несе відповідальність за порушення графіка щеплень. Це не проблема конкретної дитини. В цьому випадку медики повинні скликати консиліум і приймати рішення: чи є епідемічна загроза в регіоні? Якщо прямої загрози немає, дітям, не щепленим з вини держави, повинні дозволити відвідувати дитсадки.
    Тому, якщо вакцина є – потрібно щепити, якщо говорять, що вакцину потрібно купувати, то щеплення не обовязкове

Відповісти