Робота за сумісництвом посадової особи органів місцевого самоврядування + вчителя

Запитання

Чи може посадова особа органів місцевого самоврядування займатися викладацькою діяльністю у школі (уроки проводити), якщо за основним місцем роботи (орган місцевого самоврядування) працює на ставку з 8.00 до 17.00 5 днів у тиждень??? Адже сумісництвом вважається виконання працівником, окрім своєї основної, іншої регулярної оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на тому ж або іншому підприємстві, в установі, організації чи в громадянина за наймом.Тривалість роботи за сумісництвом не може перевищувати 4-х годин на день і повного робочого дня у вихідний день. Загальна тривалість роботи за сумісництвом протягом місяця не має перевищувати половини місячної норми робочого часу. якщо звернемося до Закону від 14.10.14 р. № 1700-VII «Про запобігання корупції» (далі – Закон № 1700). Відповідно до ст. 25 цього Закону для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування встановлено обмеження щодо сумісництва та суміщення служби з іншими видами діяльності. Зокрема, їм заборонено займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту) або підприємницькою діяльністю. Питання: можна займатися викладацькою діяльність в основний робочий час (два дні по 6 уроків)?????

0
Трудові правовідносини, зарплата, звільнення 3 місяці 0 Відповідь 264 переглядів

Відповісти