Возмещение убытков после ДТП

Питання

Здравствуйте, подскажите пожалуйста о сложившейся ситуации  ехал на не растаможенном авто и попал в ДТП, пострадал Mersedes е200         2001 года пострадала сильно задняя часть а передняя целая о повело кузов и пострадавших нет был все целы суд по ДТП лишили прав на год и штраф 320 грн, и сейчас пострадавший будет подавать в суд о возмещении убытков а именно пока знаю что он сделал экспертизу авто и сума 360 000 грн восстановление авто а стоимость самого авто 205 000 грн, пока не приходила повестка в суд, чего мне ожидать могут ли быть от него взыскания на моральную компенсацию затраты на адвоката или еще что нибудь и на мне нет ни какого имущества кроме не растаможенного авто, что мне делать и какие последствия у этой ситуации и могут ли меня посадить в тюрьму. Заранее спасибо за ответ.

вирішено 1
Славик Пироженко 6 років 2 2 коментарі 1532 переглядів

2 коментарі ( 2 коментарі )

  1. 1. могут ли быть от него взыскания на моральную компенсацию затраты на адвоката или еще что нибудь?
    Так, в судовому порядку потерпілий може звертатися з позовом про відшкодування моральної шкоди, але потерпілий повинен довести які страждання він пережив, лікувався, чи в чому проявлялася його моральна шкода. Так, витрати на (його) адвоката суд може покласти на Вас.
    2. могут ли меня посадить в тюрьму? Якщо суд винесе рішення, про відшкодування Вами матеріальної шкоди через вчинення ДТП, відповідне рішення буде передано до виконавчої служби. Виконавча служба запропонує Вам добровільно сплати суму, якщо Ви не маєте чим платити, виконавча служба буде робити запити в різні органи, щоб виявити чи є у Вас майно, чи маєте офіційну заробітню плату. Вам можуть обмежети виїзд закордон, буде заарештовано все Ваше майно, державний виконавець буде приходити до Вашого дому, і вилучати майно, телевізор, компютер, щоб продати а кошти повернути потерпілому.
    .Якщо виконавець не зможе виконати рішення через те, що у Вас немає майна відповідне виконавче провадження щодо Вас буде закрито. Але закриття виконавчого провадження не забороняє повторно звернутися в виконавчу службу. Ніхто не зможе посадити Вас в тюрму, через те що Ви немаєте грошей.

    Накраща відповідь

Залишити відповідь