Шахрайство

Питання

Мали намір з дружиною придбати авто за допомогою компанії Автотак (належить до ТОВ автопросто), знайшовши оголошення на сайті olx, де був автомобіль zaz vida 2014 року, вартість якого складала 91000 грн. Зателефонувавши за номером, менеджер Катя, надала інформацію, що даний автомобіль є, в неї в салоні (м. Вінниця), проте приїхавши у вінницю з Києва,12.11.2016 р. виявилось, що даного автомобіля немає вже в акції і в автосалоні. З акційних лишилися лише 2 автомобіля за ціною 121000грн. Zaz vida. Одне авто у Полтаві, друге в Мукачево. Вислухавши умови купівлі, почитавши договір та додаток до нього (де було вказано ціну 246750 грн) постало запитання, де прописана вартість автомобіля, яку нам повідомили (121000грн), менеджер відповіла, що нам прийде лист з дркументом, де пишеться ця вартість, а така ціна (2467750) це вартість станом на 2016 р. Підписавши договір, ми здійснили оплату винагороди в розмірі – 8883 грн.
Менеджер пообіцяла, що авто буде готове на протязі 5-10 днів. Пройшло 10 днів, але жодного листа не надходило. Ми телефонували до менеджера, вона повідомила, що лист уже відправлено, проте, коли пройшло ще тиждень і лист не прийшов, ми знову їй зателефонували, і вона сказала, що лист було відправлено 23 листопада. Знайшовши номер відділу по роботі з клієнтами, нам стало відомо, що по нашому договору, жодних листів нам не відправлялось.
На протязі наступного тижня щодня ми телефонували менеджеру Каті і щодня була відповідь: “я не на роботі, я не можу надати вам інформацію, зателефонуйте завтра” або просто не брала телефон чи вимикала його, ми телефонували в автосалон, де вона працює, нам говорили, що її немає на місці. Ігнор. І от одного вечора, ми знов зателефонували до відділу по роботі з громадянами, де нам повідомили, що на початку наступного тижня нам має прийти лист і він прийшов. У ньому було вказано ціну автомобіля – 246750, аж ніяк не 121000 грн, як обіцялось. Вирішили розірвати договір з поверненням внесенних коштів (8883 грн), проте нам сказали, що кошти виплачені не будуть, на всі розмови про те, що ціна була не така з початку відповіли: “Самі розбирайтесь з своїм менеджером, у нас таких автомобілів немає, перший раз таку ціну чуємо, гроші не повернемо”.
Просимо вашої допомоги, так як дуже багато людей потрапило під цю махінацію ( можите почитати відгуки в інтернеті про авто так), як можливо повернути кошти, адже терміни по договору вийшли через те, що ми очікували точну інформацію про ціну, яку нам не надавили, затягували та обманювали.
Чи є можливість звернення до суду?

в процесі 0
Святослав Коваль 6 років 1 1 коментар 1877 переглядів

1 коментар ( 1 коментар )

  1. У Вашому випадку потрібно повідомити про це поліцію за місцем знаходження автосалону. Якщо є інші потерпілі, нехай звернуться з аналогічними заявами і теж дадуть свої покази. Після цього, можна буде сказати чи є перспектива у даній справі чи ні.

Залишити відповідь