Рішення суду по ДТП

Питання

Доброго дня.

Питання наступне: трапилось ДТП за участю 2 постраждалих авто, в результаті якого винуватець вдарив авто яке від удару відлетіло в моє авто, у протоколі про ДТП зазначили, що водій винуватець порушив правила дорожнього руху та зіткнувся із іншим авто, про моє авто нічого не вказано але в поясненнях до матеріалів про ДТП міститься пояснення усіх сторін ДТП (включно із моїми), де вказано, що моє авто постраждало в результаті цієї події, у схемі про ДТП також це вказано.

Судом першої інстанції було прийнято рішення про притягнення до адмін. відповідальності винуватця, проте в судовому рішення вказано, що в результаті порушення п.д.р. особа винуватець здійснив зіткнення лише із 1 авто, та про моє нічого не вказано.

На даний момент страхова компанія особи винуватця, стверджує, що таке рішення суду не поширюється на моє авто і відповідно страхова виплата не відбудеться, як вирішення вони пропонуються подавати апеляційну скаргу в суд.

На скільки законним є такі вимоги? Як краще діяти в такій ситуації, щоб отримати відшкодування.

в процесі 0
Андрій 7 років 1 1 коментар 2338 переглядів

1 коментар ( 1 коментар )

  1. Доброго дня. Ситуація знайома, зустрічається досить часто. Справді, для того, щоб отримати страхове відшкодування від страхової компанії, особу потрібно визнати винною у тому, що вона заподіяла Вам шкоду.

    У даному випадку порушення допустили працівники поліції, які невірно склали протокол, а тому, слід подавати апеляційну скаргу на постанову суду про притягнення водія до відповідальності та просити скасувати постанову з мотивів неповноти, а матеріали відправити на дооформлення в органи поліції.
    Після чого, поліція має переписати протокол і вказати, що винуватець заподіяв шкоду двом транспортним засобам. Коли цей новий протокол надійде до суду, то суд це вкаже у постанові.

Залишити відповідь