апеляція по справі про стягнення кредитної заборгованості

Питання
Звертаюся до вас за порадою щодо судового процесу з Приватбанком.
Справа у тому, що в 2012 році я відкрила кредитну карту в Приватбанку з лімітом 600 грн, який згодом було підвищено до 2000 грн. Карту відкрила на прохання близької людини, яка початково справно за нею платила, але, як виявилося згодом, припинила сплачувати. Номер мобільного, який я вказувала при оформленні кредиту, я згодом також передала особі, що користувалася карткою, а листи, що приходили з банку на адресу моєї прописки, мені не передавалися. Отже дізналася я про наявність судового позову від Приватбанку майже випадково, так як за адресою прописки буваю рідко. 02 жовтня 2018 року я отримала лист від районного суду, згідно якого 12.10.2018 мало відбутися спрощене судове засідання за відсутності сторін, на якому розглядатиметься прохання від банку про повернення мною тепер уже 47808,17 грн.
Оскільки я мала обмаль часу та зовсім не знала як вчинити,  відзив та клопотання про відкладення слухання я подати не встигла. Тож засідання відбулося, і суд майже повністю задовольнив позов.
У зв”язку з вищесказаним, сподіваюся отримати консультацію по цій ситуації: чи можу я на цьому етапі вплинути на рішення суду і що для цього потрібно? чи реальна така сума боргу? як я можу це перевірити і підтвердити?
Я розумію, що нікого зараз не цікавить особиста сторона проблеми. І я не жодних пом”якшувальних обставин, адже всі ці роки я була працевлаштована і мала більш-менш нормальний дохід. І я розумію, що маю тепер виплатити борг. Але я не маю можливості віддати всю суму одразу та ще й прямо зараз. Допоможіть, будь ласка. Заздалегідь вдячна.
0
anna 4 роки 0 Прокоментуй! 706 переглядів

Залишити відповідь