Зареєструватись

Логін

Пароль втрачено

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Заява про забезпечення позову

Заява про забезпечення позову

, шляхом зупинення виконавчого провадження

Господарський суд Львівської області
79014,м.Львів, вул.Личаківська,128
Суддя
Справа №

Позивач: Товариство з обмеженою відповідальністю
„ХХХ ”
Юридична ареса:

40508 Гетеборг, Швеція
Реєстраційний номер: 556013-9700

Третя особа, що не заявляє Приватний нотаріус Київського міського
самостійних вимог на предмет спору: нотаріального округу
01042, м.Київ, вул._____________________

Третя особа, що не заявляє Підрозділ примусового виконання рішень
самостійних вимог на предмет спору: відділу державної виконавчої служби
Головного управління юстиції у Львівській
області
79000, м.Львів, пл.Шашкевича, 1

З А Я В А
(про забезпечення позову)

У провадженні Господарського суду Львівської області знаходиться справа № за позовом Товариство з обмеженою відповідальністю „ХХХ ” до Volvo Truck Corporation, за участю третіх осіб, що не заявляють самостійних вимог на предмет спору: Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу та Підрозділ примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Львівській області про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню.
У Підрозділі примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Львівській області перебуває на примусовому виконанні виконавчий напис зареєстрований в реєстрі за № 0 вчинений 07.04.2011 р. Приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу про повернення лізингоодержувачем — Позивачем на користь лізингодавця – Відповідача (Компанії “Вольво Трак Корпорейшн”) об´єктів фінансового лізингу. Реєстраційний номер виконавчого провадження: 26479561.
Відповідно до ст. 67 Господарського процесуального кодексу України позов забезпечується: зупиненням стягнення на підставі виконавчого документа або іншого документа, за яким стягнення здійснюється у безспірному порядку.
Вважаємо, що виконавче провадження № 26479561, відкрите на підставі виконавчого напису № 604 від 07.04.2011 року слід зупинити, оскільки невжиття таких заходів може зробити неможливим виконання рішення суду по даній справі, а саме: згідно виконавчого напису нотаріуса – боржника зобов’язано повернути 10 одиниць сідлових тягачів марки Volvo та 10 одиниць напівпричепів бортових. У випадку, якщо до закінчення розгляду даної справи, виконавчою службою буде примусово повернуто вказані автомобілі, то в разі задоволення позову по справі № дане рішення виконати буде неможливо.

Враховуючи вищенаведене та керуючись ст. 66, 67 Господарського процесуального кодексу України,-

П Р О Ш У:

вжити заходів до забезпечення позову, шляхом зупинення виконавчого провадження реєстраційний номер: 26479561 відкритого на підставі виконавчого напису № 0 від 07.04.2011 року.

„__” ______________ 2011 р.

Директор ТзОВ «ХХХ» ______________________

1 коментар ( 1 коментар )

  1. У провадженні Господарського суду Львівської області знаходиться справа № за позовом ………..
    про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню.
    У Підрозділі примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Львівській області перебуває на примусовому виконанні виконавчий напис нотаріуса…..
    П Р О Ш У:
    вжити заходів до забезпечення позову, шляхом зупинення виконавчого провадження реєстраційний номер: 26479561 відкритого на підставі виконавчого напису № 0 від 07.04.2011 року

Leave a reply