Ученик и учителя

Запитання

Имеют ли право учителя допрашивать ученика по поводу криминального дела без присутствие родителей?

іде обговорення 0
Кримінальне право 4 роки 1 Відповідь 870 переглядів Новачок

1 коментар ( 1 коментар )

  1. Доброго дня! Так, вчитель (педагог) має право брати участь у допиті неповнолітнього учня лише у присутності законного представника (батьки, опікуни/піклувальники або інші повнолітні близькі родичі чи члени сім’ї) – ч. 1 ст. 354 КПК України). Тому, педагог має право ставити запитання в межах допиту неповнолітнього за обов’язковою участю батьків.

Відповісти