Супермаркет,межа неоплаченого товару,

Запитання

Доброго дня! В мене наступне питання: де в супермаркеті рахується що товар неоплачений? Візьмемо будівельний супермаркет.я взяв товар і пішов до каси,за розмовою по телефону випадково ПРОЙШОВ ПОВЗ касу неоплативши товар ,АЛЕ НЕ ВИЙШОВ ЩЕ З ПРИМІЩЕННЯ ! Рахується це як неоплачений товар ? А якщо я би вийшов на вулицю ЧИ МАЄ право охорона до мене причепитись? ЧИ на вулиці вже до мене не може бути притензій і т.д?

іде обговорення 0
Кримінальне право 5 років 3 Відповідь 1612 переглядів Новачок

3 коментарі ( 3 коментарі )

 1. Олександр Кульчицький

  Ось, що з цього приводу говорить Верховний Суд України:
  Щодо розмежування завершеної і незавершеної крадіжки чужого майна ВСУ зробив такий висновок (Ухвала ВСУ від 24.10.2013 р., справа №5-40кс13).
  Особи, які таємно заволоділи товаром і перетнули касову зону, виконали усі дії, які вважали необхідними для доведення злочину до кінця. Проте злочин не було закінчено з причин, що не залежали від їхньої волі, оскільки на виході їх затримали працівники охорони, внаслідок чого вони так і не отримали реальної можливості скористатися чи розпорядитися цим товаром на власний розсуд.
  Дії особи, яка перебувала у торговому залі і заволоділа товаром, доступ до якого був вільний, подолала (пройшла) з ним касову зону, умисно не оплатила вартість товару і відразу після цього була затримана працівниками охорони торгового закладу, не утворюють закінченої крадіжки чужого майна, а мають розцінюватись як замах на крадіжку і кваліфікуватися за ч. 2 ст. 15 та відповідною частиною ст. 185 ККУ.
  Таким чином, у Вашому випадку якщо особа перетнула зону каси, то це закінчений замах на крадіжку.

 2. Доброго дня. Якщо Вам потрібна юридична допомога у Вашому випадку, можете звертатися

 3. Ситуація для життя допомога не потрібна але спір існує!
  Де межі касової зони? На якій території до мене можуть бути притензії? Як може рахуватись крадіжка якщо я не вийшов з магазину (після кас в любому будівельному супермаркеті лежить ще багато товару,в Новій лінії наприклад! Виходить бери не хочу?)!А ГОЛОВНЕ -ЯКЩО Я ВЖЕ ВИЙДУ З МАГАЗИНУ то що до мене теж можуть причепитись? На вулиці так до любого можна придертись?
  Висновок : супермаркети розроблені так щоб робити людей винними!
  А приклад з верховним судом це для розводу лохів!

Відповісти