регестрация новорожденного ребенка

Запитання

Здравствуйте, скажите пожалуйста какие нужны документы для регистрация новорожденного ребенка? Паспорт обязателен или возможен другой документ родителей?

іде обговорення 0
Сімейне право, розлучення, аліменти Анастасия 5 років 2 Відповідь 1176 переглядів

2 коментарі ( 2 коментарі )

 1. Олександр Кульчицький

  Одночасно з заявою про державну реєстрацію народження подаються:

  а) паспорти або паспортні документи, що посвідчують особи батьків (одного з них). Якщо документ, що посвідчує особу одного з батьків, з поважних причин не може бути пред’явлений, то орган державної реєстрації актів цивільного стану не вправі відмовити в державної реєстрації народження дитини. Відомості про другого з батьків у цьому разі зазначаються на підставі свідоцтва про шлюб.

  б) паспорт або паспортний документ, що посвідчує особу заявника, у разі, якщо державна реєстрація народження провадиться не батьками, а іншою особою;

  в) документ, який є підставою для внесення відомостей про батька дитини (свідоцтво про шлюб, заява матері, спільна заява матері та батька дитини). За відсутності свідоцтва про шлюб підтвердженням зареєстрованого шлюбу може бути відмітка про його державну реєстрацію в паспортах або паспортних документах матері та батька дитини («пункт 12 глави 1 розділу ІІІ Правил державної реєстрації актів цивільного стану в Україні).

 2. Олександр Кульчицький

  паспортні документи – паспорт громадянина України (у формі картки), свідоцтво про належність до громадянства України, тимчасове посвідчення громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, проїзний документ дитини, дипломатичний паспорт України, службовий паспорт України, посвідчення особи моряка, посвідчення члена екіпажу, посвідчення особи на повернення в Україну, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон, проїзний документ біженця для виїзду за
  кордон та візова етикетка.
  П О С Т А Н О В А Кабінету Міністрів України від 28 червня 1997 р. N 636

Відповісти