Порушення трудової дисципліни

Запитання

Працівник взяла відпустку без збереження заробітеної плати за згодою сторін не попередивши при цьому директора, а передала через співробітницю заяву

Дії директора які?

Чи є це порушення трудової дисципліни?

Чи можна застосувати догану?

іде обговорення 0
Трудові правовідносини, зарплата, звільнення 4 роки 1 Відповідь 970 переглядів Новачок

1 коментар ( 1 коментар )

  1. cloobex

    Якщо Ваш працівник пішов у відпустку за сімейними обставинами та з інших причин, які НЕ вказані у ст. 25 Закону України “про відпустки”, то у такому разі, відпустка без збереження заробітної плати може надаватись на термін, обумовлений угодою між працівником та власником або уповноваженим ним органом, але не більше 15 календарних днів на рік. У випадках передбачених ст, 25 ЗУ “Про відпустки” – відпустка надається обовязково на визначений у Законі термін

Відповісти