ордер на комнату в общежитии для медицинских работников

Запитання

Я получила ордера в общежитии на две комнаты для медицинских работников в Полтавской области Машевского района в пгт. Машевка так как работаю доктором педиатром, у меня семья муж и двое маленьких детей новорожденный ребенок и 7 летний. Муж работает водителем в больнице. Мы все приезжие. А сейчас у нас хотят отобрать ордер на одну комнату, нас всех поместить в одну а туда вселить другого мед работника.
Наш глав-врач провел заседание трудового коллектива ЦРЛ и решили что ордера которые у меня на эти две комнаты не действительны, и нам хотят выписать ордер только на одну комнату а другой ордер хотят отдать другим и поселить их там. Что нам делать как быть? Помогите пожалуйста. Хотя я получала квартиру для мед работников приезжих в пгт. … по роспредилению после института.

іде обговорення 0
Житлово-комунальне господарство Вита 5 років 1 Відповідь 1137 переглядів

1 коментар ( 1 коментар )

  1. advokatonline

    Ваше питання регламентується ПОСТАНОВОЮ від 4 лютого 1988 р. N 37 РАДИ МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
    Пункт 34 цієї Постанови говорить, Робітники і службовці, що припинили трудові відносини з підприємством, установою, організацією, а також громадяни, які виключені з членів колгоспу або вийшли з колгоспу за власним
    бажанням, підлягають виселенню з службового жилого приміщення з усіма особами, які з ними проживають, без надання іншого жилого приміщення. Виселення провадиться в судовому порядку.
    35. Без надання іншого жилого приміщення у випадках, зазначених у пункті 34 цього Положення, не може бути виселено:
    інвалідів війни та інших інвалідів з числа військовослужбовців, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії або каліцтва, що їх вони дістали при захисті СРСР чи при виконанні інших обов’язків військової служби, або внаслідок захворювання, пов’язаного з перебуванням на фронті; учасників
    Великої Вітчизняної війни, які перебували у складі діючої армії;
    сім’ї військовослужбовців і партизанів, які загинули або пропали безвісти при захисті СРСР чи при виконанні інших обов’язків військової служби; сім’ї військовослужбовців; інвалідів з числа осіб рядового і начальницького складу органів Міністерства внутрішніх справ СРСР, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії або каліцтва, що їх вони дістали при виконанні службових обов’язків;
    осіб, які пропрацювали на підприємстві, в установі, організації, що надали їм службове жиле приміщення, не менш як десять років;
    осіб, що звільнені з посади, у зв’язку з якою їм було надано жиле приміщення, але не припинили трудових відносин з підприємством, установою, організацією, які надали це приміщення;
    осіб, звільнених у зв’язку з ліквідацією підприємства, установи, організації або за скороченням чисельності чи штату працівників;
    пенсіонерів по старості, персональних пенсіонерів, членів сім’ї померлого працівника, якому було надано службове жиле приміщення; інвалідів праці I і II груп, інвалідів I і II груп з числа військовослужбовців і прирівняних до них осіб;
    одиноких осіб з неповнолітніми дітьми, які проживають разом з ними.

    Тобто виселити Вас можуть лише через суд, у зв’язку з цим я би радив оскаржити це рішення трудового коллективу ЦРЛ до суду і скасувати його.

Відповісти