Нарушение

Запитання

Добрый день. Такая ситуация. Остановило ГАИ за езду в нетрезвом состоянии , предложили подуть в трубку – отказался, это зафиксировали 2 свидетеля. Составили протокол и отпустили.
Составляли протокол на место прописки, там не живу давно и связаться с этим местом не имею возможности.

Что ждать дальше?

іде обговорення 0
ДТП та адміністративні штрафи Владислав 5 років 3 Відповідь 1241 переглядів

3 коментарі ( 3 коментарі )

 1. advokatonline

  Відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння.

  Стаття 130КУпАП.
  Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції

  Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, а також передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані такого сп’яніння чи під впливом таких лікарських препаратів, а так само відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, –

  тягнуть за собою накладення штрафу на водіїв від двохсот до трьохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від одного до двох років, або адміністративний арешт на строк від семи до десяти діб і на інших осіб – накладення штрафу від двохсот до трьохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк від семи до десяти діб.

  Протокол прийде в суд за Вашим місце прописки, суд розгляне без Вас, дасть Вам позбавлення права керування строком на рік, направить постанову в ДАІ. ДАІ внесе Вас в базу, через деякий ча Вас зупинять і заберуть права.

 2. Такое развитие ситуации абсолютно реальное если оставить дело на самотек

 3. Вияснити долю цієї зупинки та її результатів у Ваших інтересах, оскільки якщо суд накладе штраф та у подальшому передасть виконавчий лист на виконання у виконавчу службу, то по спливу 14 днів перебування на виконанні у виконавчій службі штраф подвоїться у розмірі.

Відповісти