Чи можна написати заяву про крадіжку, яка сталася в серпні минулого року, міліцію викликали, просто не написали заяви тоді?

Запитання

Ми з чоловіком і дитиною знімаємо квартиру. Рік тому, у серпні, приїхали з села і побачили, що в квартирі хтось був, вкрали золоти й ланцюжок і золоті два хрестики. Квартиру "грабіжник", як відчинив, так і зачинив (5-й поверх). Викликали міліцію. Але чи то міліціонери не хотіли волокіти, чи ми не наполягали – заяви не написали. Хазяйка живе у цьому ж домі на 7-му поверсі. Міліціонери покликали й її. А на мої дзвінки перед цим не відповідала. Ми їй трохи були заборгували (чоловік потрапив у ДТП, машина-годувальниця доки помінялась, то трішки влізли у борги). Тому й заяви не написали, бо хазяйка одразу б вигнала, а нам не було куди йти. Сьгодні дуже жаліємо, що не вчинили правильно, по закону. Тим паче, що на 99% уже впевнені, що це її рук справа. Тож чи можна звернутись у міліцію з проханням поновити слідство, написати заяву. До того ж у квітні дзвонив мені слідчий, який сказав, що в командировці у моєму місті і розпочне розгляд нашої справи, але так і не зв'язався відтоді зі мною. Чекатиму на відповідь. Мені дуже шкода хрестика, в якому хрестили нашу донечку (зараз їй 2,9 рочків).

іде обговорення 0
Кримінальне право 5 років 2 Відповідь 1534 переглядів Новачок

2 коментарі ( 2 коментарі )

  1. Написати заяву вы можете в будь який час. Але результати будуть мінімальні, бо пройшло дуже багато часу. ҐНадія завжди є, але реально оцінюйте ситуацію

Відповісти