Зареєструватись

Логін

Пароль втрачено

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

ПОЗОВНА ЗАЯВА «Про внесення змін до актового запису про народження дитини»

До ____________________ міськрайонного суду

Житомирської області

100000, м. ______________, вул. Леніна, 00

 

Позивач:

_________________

13300, Житомирська обл., м. _______________, вул. ___________-, буд. 0, кв. 0

тел. (098) 121-62-37

 

Відповідач:

________________________–

Адреса реєстрації:

000000 __________________________

______________________________-

Адреса перебування:

Житомирська установа виконання покарань (№8), 10003, м. Житомир, вул. Ватутіна, 172

Засоби зв’язку відсутні

 

Третя особа:

Відділ державної реєстрації актів цивільного стан _______________________-міськрайонного управління юстиції,

000000, Житомирська обл., м. _______________, вул. Леніна,

 

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА

«Про внесення змін до актового запису про народження дитини»

З відповідачем ______________________________ я перебувала в зареєстрованому  шлюбі з 2009 року. Одружилась з ним у виправній колонії, в який відповідач відбуває тривалий термін покарання. Рішенням Богунського районного суду м. Житомира від 015 грудня 2010 року шлюб був розірваний за нашою спільною згодою.

4 липня 2011 року я народила доньку ____________________________. Після народження дитини я звернулась до відділу державної реєстрації актів цивільного стану _____________________ міськрайонного управління юстиції Житомирської області щодо реєстрації народження дитини. Звертаючись до відділу ДРАЦС, я вважала, що актовий запис про народження буде здійснено за прізвищем матері, а ім’я та по-батькові дитини будуть записані за моєю вказівкою, так як на момент зачаття дитини зустрічалась з іншим чоловіком, відповідач не міг бути батьком дитини, оскільки останній раз я відвідувала його у Житомирській установі виконання покарань ( тюрмі №8) для вирішення питання про розлучення.

Відповідно до довідки Жіночої консультації, з приводу вагітності я стала на облік в жіночій консультації 06.01.2011 року в термін 16 тижнів, тому терміном зачаття дитиня являється початок жовтня 2010 року. Але у відділі ДРАЦС мене повідомили, що батьком дитини в актовому записі про її народження буде записаний _______________., оскільки відповідно до ч.2 ст.. 122 СК України, дитина, яка народилась до спливу десяти місяців після припинення шлюбу. Або визнання його недійсним, походить від подружжя.

Коли я повідомила відповідача при народження доньки та про запис його в актовому запису про народження батьком дитини, він надіслав заяву про невизнання свого батьківства ( Копія заяви додається).

Відповідно до ч.1 ст.138 СК України, жінка,яка народила дитину у шлюбі, має

право оспорити батьківство свого чоловіка.

Відповідно до ч.2 ст. 138 СК України, вимога матері про виключення запису з про її чоловіка як про батька дитини з актового запису про народження може бути задоволена лише у разі подання іншою особою заяви про своє батьківство.

Рижий Микола Володимирович, з яким я зустрічалася на момент зачаття дитини і який являється батьком Сироєд Софії Володимирівни, своє батьківство визнає, про що ним написана відповідна заява (Копія заяви додається)

На підставі вищевикладеного та керуючись п.1 ч.1 ст. 15, ч.1, ст.. 110, ст. 119-120 ЦПК України, ч.1, ч.2 ст.138 СК України,-

 

ПРОШУ СУД:

 

  1. Виключити з актового запису №565 зареєстрованого міським відділом ДРАЦС ____________________- міськрайонного управління юстиції про народження _________________ запис про _______________________-, як про батька дитини;
  2. Визнати батьком _________________________, ____________________________________.

 

 

Додатки:

  1. Копія позовної заяви з доданими до неї документами:
  2. Копія свідоцтва про народження —————-;
  3. Копія рішення суду про розлучення;
  4. Довідка жіночої консультації № 419;
  5. Заява —————-,;
  6. Заява ________________.;
  7. Довідка про склад сім’ї;
  8. Квитанція про сплату судового збору;

 

 

«____»___________2012                                                                ____________ ПІБ

 

1 коментар ( 1 коментар )

  1. Позовна заява коли батьківство оспорює мати дитини.

Leave a reply