Зареєструватись

Логін

Пароль втрачено

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Позовна заява про стягнення аліментів

_______________________ районний суд
Позивач:ПІП___________________ 00000,
м. _______ вул.______________________
т.м. ___________
Відповідач: ПІП________________ 00000,
м. __________ вул.___________________.
т.м. ___________

Позовна заява
про стягнення аліментів

Я з ПІП_____________. перебувала в зареєстрованому шлюбі з 15 травня 1997 року по 3 серпня 2006 року. За рішенням _______________ районного суду м. __________, від 5 червня 2006 року шлюб між нами було розірвано. У цьому ж році, а саме 3 серпня 2006року, розірвання шлюбу зареєстровано у відділі РАГС _________ району м. __________ (копія свідоцтва про розірвання шлюбу додається).
За час подружнього життя в нас народилось двоє дітей: ПІП_______, ____1997 р.н., і ПІП_________, ________2004 р.н.
Після розірвання шлюбу відповідач припинив надання матеріальної допомоги на сім’ю та утримання дітей. Знаючи, що старший син ПІП_______________ навчається у школі і потребує постійної батьківської уваги і допомоги, а молодший лише ходить до садочку і також потребує постійного піклування та догляду, відповідач фактично ухиляється від виконання своїх батьківських обов’язків.
Після розірвання шлюбу __________ майже не надавав фінансової допомоги на утримання наших дітей. За останній рік він лише тричі присилав гроші, а саме: восени 2008р. – 600 грн., у січні та в травні 2009 – по 350 грн.. Я працюю у ____________ стоматполіклініка на посаді медичної сестри. Заробітна плата у мене є незначною і утримувати двох дітей самостійно мені важко.
Згідно зі ст. 180 КС України відповідач зобов’язаний утримувати своїх неповнолітніх дітей. У разі ухилення від цього обов’язку кошти на утримання стягуються в судовому порядку.
Відповідач працює неофіційно та отримує нерегулярний і мінливий дохід (однак досить високий), який повністю витрачає на свої потреби.
Як мені відомо, аліменти відповідач нікому не платить, стягнень по виконавчим документам з відповідача не проводиться, у шлюб після розлучення зі мною не вступав, інших неповнолітніх дітей, повнолітніх дочки, сина немає.
Натомість наші діти постійно потребують нормального харчування, одягу, молодший син ПІП____________ займається музикою, старший ПІП______________ відвідує спортивні секції (плавання, айкідо) крім того вивчає англійську мову. Усе це потребує значних коштів і сама я не здатна в повній мірі цього забезпечити.
Вважаю, встановлення аліментів у твердій грошовій сумі є найбільш доцільним, зважаючи на мінливий дохід відповідача.
На підставі вище зазначеного і керуючись ст. ст. 180-182, 184, 192 СК України, –

прошу:

1. Стягнути з ___________ 19__ р.н. аліменти на мою користь на утримання наших дітей – ПІП_____________________, _______1997 р.н., і ПІП_______________, _______2004 р.н. у твердій грошовій сумі по 800 грн. на кожну дитину щомісяця, починаючи стягувати від дня пред’явлення позову до суду і до досягнення дітьми повноліття.

Додаток:
1. Копії паспорта;
2. Копії свідоцтва про розірвання шлюбу;
3. Копії свідоцтв про народження ПІП__________________;
4. Копії свідоцтв про народження ПІП__________________;
5. Квитанція про сплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення.

«___»____________20__р.

ПІП___________________

Leave a reply