Зареєструватись

Логін

Пароль втрачено

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Клопотання про відвід слідчого

Прокурору _____________ району

м.___________________________

Копія: Слідчому __________ РВ УМВСУ у
_________________________ обл.
ПІП__________________________
обвинуваченого за ч.2 ст. 186, ч.3 ст. 296 КК України

Клопотання
про відвід слідчого

Слідчим ___________ РВ ПІП__________________, мене було звинувачено у вчиненні злочинів передбачених ч.2 ст. 186, ч.3 ст. 296 КК України.
З постанови про пред’явлення обвинувачення вбачається, що я _____.2009р. знаходячись по вул. _________ в м. ______, маючи умисел на грубе порушення громадського порядку, будучи в стані алкогольного сп’яніння, з мотивів явної неповаги до суспільства …почав зачіпатись до перехожих, ображав їх нецензурними словами, ударом кулака розбив бокове вікно у припаркованого автомоблія марк «______» … а також вчинив грабіж. Своєї вини я не визнаю.
Моїм адвокатом було заявлено клопотання про проведення трасологічної та товарознавчої експертиз, а також мною було заявлено клопотання про проведення слідчої дії відтворення обстановки та обставин місця події в умовах, що максимально наближені до тих що мали місце ______2009р. Однак слідча ____________ РВ ПІП___________ безпідставно відмовила у проведенні даних експертиз та слідчих дій.
Вважаю, що слідча діє упереджено щодо мене, а розслідування даної кримінальної справи ведеться таким чином, що мене намагаються зробити винним.
Крім того мені відомо, що слідчий перебуває у дружніх стосунках з потерпілим ПІП___________. Це зокрема можуть крім мене підтвердити наступні особи __________. Які неодноразово бачили їх разом поза РВ міліції на протязі тривалого часу.
Все це свідчить про необ’єктивність слідчого, що веде справу та вказує на його можливу зацікавленість у результатах слідства.
Враховуючи це та керуючись ст. 60 КПК України я заявляю відвід слідчому _________ РВ УМВС України у ________ області ПІП____________.

«__»__________2009р.
ПІП________________

Leave a reply