Зареєструватись

Логін

Пароль втрачено

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

3.18. Клопотання про помилування.

Клопотання про помилування

Президенту України
вул. Банкова, буд. 11, м. Київ,
поштовий індекс 01220

Іванової Ірини Юріївни
вул. К.Маркса, буд. 143-а, кв. 12,
м. _________ _________ обл.,
поштовий індекс _____

КЛОПОТАННЯ
про помилування

28 травня 2003 року _____________ міськрайонний суд _____________області визнав мого сина Іванова Костянтина Ігоревича винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. З ст. 185 КК України і призначив йому покарання у виді позбавлення волі строком на чотири роки.

Призначене покарання син відбуває у _____________ виправній колонії №67 с. _____________ _____________ району _____________області.

Переконливо прошу Вас помилувати мого сина, повністю звільнивши його від подальшого відбування покарання або замінити йому невідбуту частину покарання більш м’яким покаранням з наступних підстав.

До засудження Костянтин проживав разом зі мною і навчався у _____________ хіміко-технологічному коледж. За місцем навчання і проживання він характеризувався позитивно.

У липні 2002 року я втратила роботу, у зв’язку з чим матеріальний стан моєї сім’ї значно погіршився. Це спонукало мого сина до вчинення злочину.

Одразу після затримання Костянтин усвідомив здійснене, повністю визнавав себе винним і дав правдиві показання у справі.

За місцем відбування покарання мій син характеризується позитивно і порушень режиму утримання не допускає.

В останній час він працює у промисловій зоні колонії токарем. За сумлінне ставлення до праці і гарну поведінку його неодноразово заохочували.

У Костянтина погане здоров’я. Він страждає на захворювання серця та виразку дванадцятипалої кишки.

Я також страждаю багатьма хронічними захворюваннями, що підтверджується доданою до клопотання довідкою і в період їх загострення потребую сторонньої допомоги.

Костянтин щиро розкаявся у скоєному злочині і встав на шлях виправлення. Ніякої небезпеки для суспільства він не представляє.

На підставі викладеного, відповідно до п. 27 ст.106 Конституції України, п. п. 2, 3 Положення про порядок здійснення помилування, –

ПРОШУ:

Помилувати мого сина Іванова Костянтина Ігоревича, повністю звільнивши його від подальшого відбування покарання або замінити невідбуту ним частину покарання більш м’яким покаранням.

Додатки:

1. Копія вироку.
2. Довідки про стан здоров’я.
3. Довідка з місця проживання.
4. Інші документи….

„_____”____________2009 року _______________ Іванова І.Ю.

 

Президенту України
Вул. Банкова 11,м. Київ,01220
від засудженого Петренко Костянтина Ігоревича
19__ року народження, засудженого (дата вироку та назва суду)
за статтею___ ч.___ КК України до ___ років позбавлення волі

Клопотання про помилування.

Пише Вам громадянин України, батько неповнолітньої (якщо е діти) доньки (сина), єдиний син хворих батьків пенсіонерів. Тяжкий матеріальний стан і неможливість знайти роботу підштовхнули мене до злочинів.
По спеціальності я _____________, навчався у (місце навчання), працював (місце праці), але був звільнений в зв’язку із ______________. За місцем навчання, праці та проживання характеризувався позитивно. Після звільнення мені було складно знайти роботу тому що я бажав більшу зарплатню, ніж мені пропонували. В зв’язку із цім я не мав можливості забезпечувати доньку і допомагати батькам. Ця ситуація і підштовхнула мене до скоєння злочину.
В колонії я працюю на промислової зоні ____________, маю ___ (кількість) заохочення. Виконую режим утримання і законні вимоги адміністрації.
Пане Президент, повірте мені, я дійсно каюсь і усвідомлюю свою провину перед постраждалими, рідними і суспільством. Під час суду я повністю визнав свою провину та розкаявся. Зараз мені становиться зрозумілим, що саме я робив не так, що тих грошей, хоч і маленьких, вистачило б щоб жити чесно з родиною перший час, та залишалась би надія потім знайти іншу, більш високооплачувану роботу.
Усе це мені зараз зрозуміло, тому я дуже надіюсь на зміни в моєму житті.
Дуже прошу Вас помилувати мене і дати можливість стати корисним сім’ї та суспільству. Це моє каяття є щирим, я більше не буду порушувати закон.

Дата. Підпис. Петренко К.І.

Leave a reply