Как прогнать шумную компанию, если полиция бездействует.

Запитання

Добрый день.
У нас под домом постоянно собирается большая компания молодежи, ругаются матом, мусорят. Полиция ничего не может сделать, тк в компании не распивают спиртные напитки и не пристают к прохожим. Из-за бездействия полиции компания с каждым вечером ведет себя все более вызывающе, стали заходить в подъезд и светить в окна мощными фонарями. на замечания реагируют матом. Никто из этих молодых людей в нашем доме не проживает!
Существуют ли какие-то возможности, чтобы прогнать эту компанию?

іде обговорення 0
ДТП та адміністративні штрафи 4 роки 2 Відповідь 1585 переглядів Новачок

2 коментарі ( 2 коментарі )

 1. cloobex

  Стаття 173. Дрібне хуліганство

  [Кодекс України про адміністративні правопорушення (КУпАП). Науково-практичний коментар.] [Стаття 173]
  Дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян, – тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

 2. Iryna

  Доброго дня!
  Відповідно до статті 173 КУпАП дані дії є проитиправними,а тому поліція повинна на них відреагувати та поновити порушені права потерпілих. Для того щоб ваші скарги не залишилися без розгляду, потрібно своєчасно викликати поліцію, у момент здійснення правопорушення. Дочекавшись поліції поліції, прослідкуйте чи був складений протокол про адміністративне правопорушення, де мають бути зазначені: дата і місце складення; посада, прізвище, ім’я, по батькові особи, яка його склала; відомості про особу порушника; місце, час учинення і суть дрібного хуліганства; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення порушника; інші відомості, необхідні для вирішення справи, у т. ч. про матеріальну шкоду, якщо її було заподіяно (ч. 1 ст. 256 КпАП). За відсутності таких даних і неможливості їх доповнити суддя повертає матеріали для додаткового оформлення.

Відповісти