Ігрові автомати

Запитання

Здравствуйте. Хочу поцікавитись. Знайшов роботу системним адміністратором в ігровий зал. зарплата не погана, в обов’язки входить підтримка комп’ютерів, але оскільки в нас заборонено ігровий бізнес то як це може обернутись мені?

іде обговорення 0
Інше 6 місяців 1 Відповідь 259 переглядів

1 коментар ( 1 коментар )

  1. Олександр Кульчицький

    Доброго дня. Якщо ігровий зал працює нелегально, без документів та ліцензій, то такі дії можуть кваліфікуватись за ст 203-2 КК України.
    Стаття 203-2. Зайняття гральним бізнесом
    Зайняття гральним бізнесом – карається штрафом від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

    Ті самі дії, якщо вони були вчинені особою, раніше судимою за зайняття гральним бізнесом, –
    караються штрафом від сорока тисяч до п’ятдесяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

    Для визначення кола суб’єктів цього злочину важливе значення має правильне тлумачення приписів Закону України від 15 травня 2009 р. про те, що організація і проведення азартних ігор – це діяльність організаторів азартних ігор, якими визна­ються фізичні та юридичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності. По-перше, за змістом Закону заборона зайняття гральним бізнесом стосується як тих осіб, які зареєстровані як суб’єкти господарської діяльності, так й інших осіб.
    Це означає, що суб’єктами цього злочину також можуть виступати особи, які фактично виступають в ролі зазначених організаторів, але при цьому не зареєстровані як суб’єкти підпри­ємницької чи іншої господарської діяльності.
    По-друге, поняттям організатора не охоплюються, а тому й не можуть визнаватися суб’єктом цього злочину ті особи, яких організатор набирає за договором для виконання окремих видів робіт чи надання певних послуг, зокрема касири, продавці, круп’є, оператори тощо.
    Тому, якщо у Вас є цивільно-правовий договір за яким Ви надаєте певні послуги, в тому числі з технічної пдтримки обладнання, то Ви не будете вважатись організатором азартних ігор.

Відповісти