Чи законним є те, що під час оформлення протоколу працівники поліції не надали копію про токолу а також копію постанови про адміністративне правопорушення порушнику, з чим іти до суду, чи можна довіряти такому протоколу?

Запитання

Доброго дня, наприкінці минулого місяця мій брат зі своєю дружиною та знайомими  їздили відпочивати автомоб. мого брата. Брат випив згостями проте викликав знайомого, щоб той приїхав і перегнав авто у гараж. він був тверезим. Проте, коли машина стояла на узбіччі(вони чекали на водія) до них під’їхали дпс-ники і це при тому, що брат навіть не був у машині а стояв поруч. Вони спитали хто водій і попросили пред’явить документи на авто і права, брат показав а дпс-ник вихватив їх і пішов до своєї машини оформлять протокол. Одним словом, копії протоколу брату не дали, а оформляли його далеко не на місці де зупинилися дпс-ники,  біля міськвідділу поліції  своїх понятих, плюс дописали непокору. Що можна пред’явити працівникам поліції, до того ж не були включені камери. звісно на суд дпс-ники теж не прийшли. Виходить що  ми абсолютно беззахисні перед такими представниками закону. Чим апелювати , чи варто виступити в даному випадку проти системи дпс?

 

 

іде обговорення 0
ДТП та адміністративні штрафи 4 роки 1 Відповідь 1290 переглядів Новачок

1 коментар ( 1 коментар )

  1. cloobex

    У Вашому випадку, потрібно в суд привести свідків, які би підтвердили Ваші слова, чим більше – тим краще, а також ту особу, яка приїхала для того щоб пергнати автомобіль. Крім того потрібно обовязково наполягати на виклику в суд працівників міліції, які складали протокол і послухати їхні пояснення.

Відповісти