Чи має право на пенсію жінка яка народила 6 дітей в 50 років якшо її лишили батьківських прав?

Запитання

Чи має право на пенсію жінка яка народила 6 дітей в 50 років якшо її лишили батьківських прав?

іде обговорення 0
Трудові правовідносини, зарплата, звільнення jet 4 роки 2 Відповідь 902 переглядів

2 коментарі ( 2 коментарі )

  1. advokatonline

    Із запитання я зрозумів, що жінка в 50 років народила 6 дітей, після чого її позбавили батьківських прав. Пенсійний вік для жінок в Україні становить:
    55 років – які народилися до 30 вереня 1956 року включно;
    55 років 6 місяців – які народилися з 1 жовтня 1956 року по 31 березня 1957 року;
    56 років – які народилися з 1 квітня 1957 року по 30 вересня 1957 року;
    56 років 6 місяців – які народилися з 1 жовтня 1957 року по 31 березня 1958 року;
    57 років – які народилися з 1 квітня 1958 року по 30 вересня 1958 року;
    57 років 6 місяців – які народилися з 1 жовтня 1958 року по 31 березня 1959 року;
    58 років – які народилися з 1 квітня 1959 року по 30 вересня 1959 року;
    58 років 6 місяців – які народилися з 1 жовтня 1959 року по 31 березня 1960 року;
    59 років – які народилися з 1 квітня 1960 року по 30 вересня 1960 року;
    59 років 6 місяців – які народилися з 1 жовтня 1960 року по 31 березня 1961 року;
    60 років – які народилися з 1 квітня 1961 року по 31 грудня 1961 року”;

  2. В даній ситуації позбавлення батьківських прав не має значення.
    Відповідно до ст. 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, Умовами призначення пенсії за віком є:

    1. Особи мають право на призначення пенсії за віком після
    досягнення віку 60 років та наявності страхового стажу не менше
    15 років.

    До досягнення віку, встановленого абзацом першим цієї статті,
    право на пенсію за віком мають жінки 1961 року народження і старші
    після досягнення ними такого віку:

    55 років – які народилися до 30 вересня 1956 року включно;

    55 років 6 місяців – які народилися з 1 жовтня 1956 року по
    31 березня 1957 року;

    56 років – які народилися з 1 квітня 1957 року по 30 вересня
    1957 року;

    56 років 6 місяців – які народилися з 1 жовтня 1957 року по
    31 березня 1958 року;

    57 років – які народилися з 1 квітня 1958 року по 30 вересня
    1958 року;

    57 років 6 місяців – які народилися з 1 жовтня 1958 року по
    31 березня 1959 року;

    58 років – які народилися з 1 квітня 1959 року по 30 вересня
    1959 року;

    58 років 6 місяців – які народилися з 1 жовтня 1959 року по
    31 березня 1960 року;

    59 років – які народилися з 1 квітня 1960 року по 30 вересня
    1960 року;

    59 років 6 місяців – які народилися з 1 жовтня 1960 року по
    31 березня 1961 року;

    60 років – які народилися з 1 квітня 1961 року по 31 грудня
    1961 року.

    відповідно до ч.1 ст. 21 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, Період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, отримання виплат за окремими видами соціального страхування, крім пенсій усіх видів (за винятком пенсії по інвалідності), включається до страхового стажу як період, за який сплачено страхові внески виходячи з розміру мінімального страхового внеску.

Відповісти