Запитання
Доброго дня! Підкажіть , будь ласка, як з юридичної сторони правильно оформити відкриття навчальних курсів. Курси розраховані на дітей 15-16 років. Якщо викладачі мають профільну вищу освіту, потрібна ще ліцензія? І як все оформити в податковій? ...
0
Підприємницька діяльність 3 місяці 0 Відповідь 163 переглядів

Запитання
Здравствуйте. ПАО “Ощадбанк” заблокировал 2 моих платёжных карты, мотивируя поступлением к ним информации которая свидетельствует про осуществление действий, что причинили негативные последствия для 3 го лица. При обращении в банк об предоставлении информации о том, кому я причинил вред – ...
0
Інше 4 місяці 0 Відповідь 215 переглядів

Запитання
Доброго дня!Я працюю на 0,5 ставки діловода і на 0,5 ставки інспектора ВОС! Чи маю я право звільнитися по ст.38 частини 1  КЗпПУз посади діловода, а на посаді інспектора ВОС 0,5 ставки працювати далі? ...
0
Трудові правовідносини, зарплата, звільнення 5 місяців 0 Відповідь 213 переглядів

Запитання
Почну спочатку… Одній жінці належав земельна ділянка і будинок на ній. Земля приватизована! Коли жінки не стало, все її рухоме і не рухоме майно у рівних частинах перейшло у спадок двум дочкам. Ще при житті жінка дозволила одній із дочок ...
0
Земельні правовідносини 5 місяців 0 Відповідь 273 переглядів

Запитання
Добрый день . Я проживаю в частном доме. Мой сосед поставил сплошной каменный забор ,закрыв доступ к естественному освещению . Высота нового поставленного забора 1.60. Отступ от нашего дома до забора 1 метр. Было ли нарушено право ? Есть ли ...
0
Житлово-комунальне господарство 5 місяців 0 Відповідь 195 переглядів

Запитання
Доброго дня. У мене виникла наступна ситуація: мій батько взяв техніку у кредит. Після повного погашеня нам почали надходити смс-повідомлення, що кредит сплачений не повністю і потрібно сплатити борг і штраф за неоплату у суммі 700грн. Всі чеки про погашення ...
іде обговорення 1
Інше 5 місяців 1 Відповідь 221 переглядів

Запитання
Чула,що з 1листопада 2017 року входить в силу закон,який говорить:якщо приватизована квартира після смерті власника не буде мати актів на дарування чи заповідання ,то вона автоматично переходить в державну власнісь.Тобто,якщо власник приватизованоі квартири помирає,а його нащадки не мають дарственоі чи ...
0
Заповіт, спадщина та довічне утримання 5 місяців 0 Відповідь 321 переглядів